kamu işçi maaş

Konu: Deloitte -- Outsourcing/Junior Accountant

Deloitte -- Outsourcing/Junior Accountant

deloitte -- Outsourcing/Junior Accountant pozisyonu için teklif aldım ve kabul etmeyi düşünüyorum. departman ve pozisyon hakkında fikri veya bilgisi olanlar paylaşabilirler mi lütfen ?

bir diğer konuda aslında denetim ve burası arasında kalmış olmam. bir süre düşündükten sonra junior accountant pozisyonu için başvurdum ve kabul edildim. ama şimdide ya beni tatmin etmezse diye düşünüyorum. bu gibi bi durumda denetime geçme talebimi şirket nasıl karşılar. bilgisi olanların cevaplarını bekliyorum.

Ynt: Deloitte -- Outsourcing/Junior Accountant

Big Four içinde genel olarak departmanlar arasında geçişe pek sıcak bakılmaz.Burada departmanlar arası geçişten kastım örneğin tax dept. > audit .Dolayısıyla outsource da başlayınca orada devam edersiniz.
    Önemli olan bakmak değil,görmektir.

bence cok guzel..ama emek sömürüsü içinde kendını bulacaksın.
    2 yıl calıştıktan sonra güzel yerlere geçebilirisin..
    eve 10 dan önce gelmen zor

Ben daha once Tmf in outsourcing de calistim 2 seneden fazla
    Sana acik soyluyum disarda is bulmak auditten de tax den de daha kolay
    zaten calisirken muhasebesini tuttugun yerlerden teklif alicaksin ayrica o firmalar zamanla muhasebelerini iceride aliyor direk muhasebe departmanlarinin basinada gecebilirsin
    ayrica outsourcing klasik muhasebeden farkli sadece fatura fis beyanname degil rapor da yapiyorsun firmalarina dolu degisik raporlari oluyor
    her is yorucu AMA burda muhasebeyi cok guzel ogrenirsin hayirli olsun kafani hic audite takma senin icin buradan cikinca yillarin muhasebe mudurleri ile ayni seviyede bilgi sahibi olma sansin var
    hayirli olsun
    SMMM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)