kamu işçi maaş

Konu: Ttk ,Spk Kapsamında Web Tabanlı Bağımsız Denetim Programları Hk. Örn: momtos

Ttk ,Spk Kapsamında Web Tabanlı Bağımsız Denetim Programları Hk. Örn: momtos

Sevgili Meslektaşlarım Merhaba,

Yeni TTK ve SPK kapsamında web tabanlı denetim programları hakkında bilgisi olanlar burada bizimle paylaşırlarsa sevinirim. Ben MOMTOS adlı bir programa göz attım fakat fiyat bilgisine ulaşamadım. Aranızda bu programı kullanan var mı veya benzeri programı kullananlar var ise programların adlarını buraya yazabilirmisiniz. Tabiki fiyat bilgisi ile birlikte bunu sadece bilgi amaçlı olarak sizden istiyorum. Hepimize faydası dokunacaktır sanırım.

Ynt: TTK ,SPK KAPSAMINDA WEB TABANLI BAĞIMSIZ DENETİM PROGRAMLARI HK. ÖRN MOMTOS

incelediğim program klavuzuna göre vuk tan mali tablo ufrs ye dönüştürülebiliyor ve ayrıca bağımsız denetim raporu hazırlanabiliyor yine program aracılığıyla çalışma kağıtları hazırlanabiliyor

Ynt: Ttk ,Spk Kapsamında Web Tabanlı Bağımsız Denetim Programları Hk. Örn: momtos

VUK mali tabloları (Bilanço, gelir tablosu, naskit akış tablosu....) 2013 den itibaren tarih olacağından, ayrıca TFRS ye göre mali tablo çıkarılacağından ve mali tablonun aslını dip notlar oluşturacağından bu programın ne kadar cevap vereceğini bilemiyorum.
    FundaSMMMDerdim bana derman imiş.

Ynt: Ttk ,Spk Kapsamında Web Tabanlı Bağımsız Denetim Programları Hk. Örn: momtos

Galiba yanlış bir anlaşılma oldu zaten bu program vuktan tfrs ye dönüştürme yapıyor. Ayrıca bu Vuk'un tarih olma süreci bir anda olacak diye bir şey yok kanımca yaklaşık 5 yıllık bir geçiş süreci öngörülüyor.

Bahsi geçen program inceldirm. kullanıcı ara yüzlerinin başarısı tartışılır. Konuya ilşkin geçen hafta 4 yazılımcı ve 6 denetim kökenli meslek mensubunun katılımıyla muhasebe+denetim modülerini entegre olarak içeren web tabanlı bir program üzerine çalışma ekibi oluşturuldu.

projenin safhaları ile ilgili bil ve paylaşım forumda sizlerle paylaşılacaktır. ve sizlerin değerli görüş ve katkılarına da başvuracağız.

Saygılarımla;

merhaba arkadaşlar.bende programa baktımda.sadece programın yapabildiklerini yazmışlar.demo şeklinde deneme yapabilseydik daha güzel olurdu.ayrıca kayıt olmayı denedim siteye.hata verdi.ama dün beni aradılar mumeyek ten.bu cumartesi günü seminerleri varmış ücretsiz.ona davet ettiler.konu vuktan ufrs ye geçiş hk. büyük ihtimal gidicem.

Alıntı TAXTOTAX Nickli Üyeden Alıntı
    VUK mali tabloları (Bilanço, gelir tablosu, naskit akış tablosu....) 2013 den itibaren tarih olacağından, ayrıca TFRS ye göre mali tablo çıkarılacağından ve mali tablonun aslını dip notlar oluşturacağından bu programın ne kadar cevap vereceğini bilemiyorum.
    +1

Programla olacak iş değil, İnsanı ön plana çıkartan bir uygulama
    Ronin sözcüğü efendisiz savaşçı (samuray) anlamına gelmekteyse de aylak, boşta gezer şeklinde de kullanılmaktadır. Kelime anlamına bakıldığında ronin "dalga adam" demektir ve denizdeki dalgalar gibi oradan oraya savrulan kişi anlamına gelmektedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)