kamu işçi maaş

Konu: Türmob bağımsız denetim eğitimini nasıl buldunuz

Türmob bağımsız denetim eğitimini nasıl buldunuz

Arkadaşlar Türmob bağımsız eğitimi sitesiyle ilgili görüşlerimi paylaşıyorum.

Sitenin işlevliği ile ilgili olarak gerçekten hayal kırıklığı yaşanıyor, tasarım bilmeyen acemiler yapmış sanki.
    Giriş yaparken bekletiyor, sonra kişisel bilgileri gir bölümü adamı sinir ediyor. Ayrı ayrı sayfalar nedir öyle yaa..
    Bizim ismmmo web tasarımcısından yararlansalardı keşke. Bir de adres girerken bucak, mezra falan... Sanki mağarada müşavirlik yapan var, bunların kafası bir yerlerde kalmış ama bilemiyorum.
    Bütün bilgiler zaten türmobda var, sen niye tekrar tekrar bilgi istiyorsun ki... Yalnızca TC kimlik no ve ona verdiğin şifreyi iste yeter değil mi... Bir saatte ancak işlerin bitiyor, hem sitenin ağırlığı hem de türmobun ne istediğini bilmemesi yüzünden daha girmeden çıkmak istiyorsun. Bu gün ise derslere girilmiyor. Site bence işe yaramaz.

Ders ve hoca olarak iyi buldum, Nejat hoca ve diğer hocalarımızın emeğine sağlık, yalnız videolar bence iyi olmamış, hocaları da boşuna çekim yapıp yormuşlar. İnsan güzel slaytlar üzerine hocaları konuşturur, ana tema slaytlar veya her neyse ekranda çok net görünür, isterlerse yanına küçük karede hocalarımızın görüntülerini de koyabilirlerdi. Bu şekilde slaytlar hiç belli olmuyor sisli havada eğitimciler habire kendilerini yoruyorlar.
    Yani şunu demek istiyorlar ''bakın yalnızca ders notu değil görüntüde var, yani millet alışverişte görsün''
    Bence böylece hocalara da haksızlık etmişler.

Sonuca gelince yalnızca insanlara kitap ve not gönderip veya pdf, slayt ile idare edebilirlerdi. Ama işte böyle hantal bir yapıyla bu kadar yapmışlar. Kamu gözetim kurumuna benzemişler. Ama onlara diyorum ki '' kardeşim profesyonelce iş yapın ve kendinize güldürmeyin''

Hiç unutmuyorum türmob daha önce bağımsız denetim için başvuru yaptığımda '' bağlı olduğunuz odanızdan ruhsatınızı onaylatın'' demişti. Halbuki ruhsatları veren oydu ve böyle komik durumlara düşüyordu.

Dilerim ki ; mesleğimizi hak eden insanlar yapar

Ynt: Türmob bağımsız denetim eğitimini nasıl buldunuz

Açıkcası bende eğitim portalını beğenmedim.
    Ama herşeye rağmen yinede teşekkür ederiz bu hizmeti bizlere sundukları için.

arkadaşlar sayfaya girince nerede bu dersler? başka bi başvuru daha yapılacak mı?

gitarist34 bilgi girişlerini daha başvuru aşamasında yapmalıydınız sonradan uğraşmak zorunda kalmazdınız.
    stajer34 şimdilik sadece İstanbul için denetim açık.
    [B] Nane Üstada Saygılarımla;<br />[img]http://www.loadtr.com/b-64797-icon.gif[/img]admin_fast&#39;dan -&gt; [url=http://forum.alomaliye.com/index.php?PHPSESSID=5b843dee23a9503dcf1ac743e2795156&amp;topic=4231.0] [color=purple] [b]Forum Kuralları[/url]

Arkadaşlar iyi akşamlar,

Portala giriş yaptım eğitim videolarından 1.bölümden 5-6 dk. ancak dinledimiştimki sayfa kapandı tekrardan portala girip eğitim videolarını tıkladığımda her seferinde parola ekranına geri dönüyorum..5-6 defa denedim bir türlü giriş yapamadım..benzer sorunu yaşayan var mı?
    Ne zaman karanlık olsa, hatırla!<br />...ışık sende,<br />...kalbinde,<br />...bul onu!

şükürler olsun ki 10. denemeden sonra tekrar videoyu açabildim nihayet...
    Ne zaman karanlık olsa, hatırla!<br />...ışık sende,<br />...kalbinde,<br />...bul onu!

Günaydın eylülduru,

Ben dün girerken sizin sıkıntıları aynen yaşadım yani giremedim, ancak akşam saat 6 gibi ders notlarına rahat girdim.

bugün şu saat itibari ile sisteme giriyorum ama kütüphaneden ders notları açılmıyor, bir hata oluştu diye mesaj veriyor. Neyse bekleyelim bakalım.
    Dilerim ki ; mesleğimizi hak eden insanlar yapar

Alıntı gitarist34 Nickli Üyeden Alıntı
    Günaydın eylülduru,

Ben dün girerken sizin sıkıntıları aynen yaşadım yani giremedim, ancak akşam saat 6 gibi ders notlarına rahat girdim.

bugün şu saat itibari ile sisteme giriyorum ama kütüphaneden ders notları açılmıyor, bir hata oluştu diye mesaj veriyor. Neyse bekleyelim bakalım.
    Günaydın

Ben dün akşam sisteme giriş yaptım ama 25 i akşamı hiç girememeiştim..umarım sıkıntız bir şekilde atlatırız şu eğitim sürecini..

36 saatlik denetim eğitimi deniyor ben denetim videolarının toplam süresine baktım 11 12 saat civarı acaba bende mi bi sorun var

00. Eğitim Videosu Bölüm 01
    01. Eğitim Videosu Bölüm 02
    02. Eğitim Videosu Bölüm 03
    03. Eğitim Videosu Bölüm 04
    04. Eğitim Videosu Bölüm 05
    05. Eğitim Videosu Bölüm 06
    06. Eğitim Videosu Bölüm 07

00. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 01
    01. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 02
    02. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 03
    03. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 04
    04. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 05

00. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 01
    01. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 02
    02. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 03
    03. Bağımsız Denetim Eğitim Videosu Bölüm 04

bu şekilde görünüyor
    Bitermişşşşşşşşş (:

arkadaşlar, bu vidoların izlenme mecburiyeti var mı ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)