taşeron kamu işçi maaş programı

Konu: Muhtasar beyanname

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Nisan.2006
    Mesajlar
    261

    Muhtasar beyanname

    bi mükellefimize boş muht. beyanname İnternetten göndermek istediğimizde beyanname düzenleme programında en az bir matrah ve vergi bildirimi yazın diyor. yazmadan kaydetmiyor. Bunu nasıl yapmamız gerekir.?

    örneğin ordan hehrhangi bir kod seçip tutara sıfır olarak kaydedip göndersek olur mu? ilerde başımız ağrır mı?

    Kardeşim; sen düşünceden ibaretsin.. Geriye kalan et ve kemiksin.. GÜL düşünürsen GÜLİSTAN oluverirsin , DİKEN düşünürsen DİKENLİK oluverirsin....<br />En büyük kitap insanın gönlüdür. Gönlünü okuyabiliyorsan adam oldun demektir.!!!

  2. #2
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    140

    Muhtasar beyanname

    boş muhtasar beyannamemi :?: :?:
    Bilgili, birikimli ve mesleki etik değerlere saygılı meslek mensubu emeğini ucuza pazarlamayandır.

  3. #3
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    20

    Muhtasar beyanname

    slm
    151 diğerleri matrah 0 yazabilirsiniz..

  4. #4
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    354

    Muhtasar beyanname

    boş beyanname vereceksen dilekçe yazacaksın. G.V.kanunun 94.maddesine göre herhangibir ödeme ve kesinti yapmadığınza dair bir dilekçe vermeniz yeterli olacaktır. Hem bu arada 13,10YTL de damga vergisi ödemezsiniz
    Küçükken her akşam tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım ertesi sabah gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim ! ! ! <br />AL CAPONE

  5. #5
    Tamer Başkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer Başkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    2.171

    Muhtasar beyanname

    Merhaba,
    Muhtasar Beyanname her ay verilmesi gereken bir beyanname değildir. Eğer beyan edilecek vergi yoksa beyanname verilmez. Ayrıca beyanname verilmeyecektir şeklinde bir bildirim yükümlülüğüde yoktur.
    [u]Saygılarımla,[/u]<br />Vergi için muhasebe değil, bilgi için muhasebe. (Sn.Onursal Taştan&#39;a bu güzel cümle için Teşekkürlerimle)<br />[flash=500,35]http://www.alomaliye.com/forum/kurallar.swf[/flash]<br /><br />http://www.alomaliye.com/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Muhtasar Beyanname
    Konu Sahibi pardon1986 Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 19.Ekim.2016, 10:22
  2. Muhtasar Beyanname
    Konu Sahibi evren123 Forum Diğer Vergi Kanunları
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 04.Mart.2016, 10:32
  3. Cevap: 7
    Son Mesaj : 15.Nisan.2014, 23:59
  4. Muhtasar Beyanname
    Konu Sahibi advocate Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 26.Temmuz.2012, 17:20
  5. Muhtasar Beyanname
    Konu Sahibi meltembatır Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 9
    Son Mesaj : 13.Ekim.2006, 11:23

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36