kamu işçi maaş

Konu: Mılko Marka Mali Mühür Hk.

1 buçuk aydır kırmızı renkte gelen bu milko mali mühürü kuramıyoruz.ofisimdeki bilgisayara yüklüyoruz kartın içine girip akis programı ile şifreyi girip kartı açıyorum ama muhasebe programım logo şirketin genel merkezinde ve ben uzaktan bağlatı yolu ile şirket bilgisayarına bağlantı yapıp o şekilde fatura giriyorum ama e-fatura yollamak için ve gelen faturaları onaylamak kabul etmek için mali mühürü uzak masa üstü bağlantısı yaptığım bilgisayarında tanıması gerek.Dİğer bilgisyarda tubitak ın ilk verdiği beyaz renkli mali mühür çalışıyor ama bu milko denen lanet kartı bir türlü tanıtamadık.işletim sistemim window 7, 64 bt .benım gıbı uzaktan masaustune baglanıp o sekılde kayıt yapan e -fatura ıslemlerı yapan ve bunu milko ile kurup becerebilen varmıdır?
    saygılarımla

Alıntı dreamtheater_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 buçuk aydır kırmızı renkte gelen bu milko mali mühürü kuramıyoruz.ofisimdeki bilgisayara yüklüyoruz kartın içine girip akis programı ile şifreyi girip kartı açıyorum ama muhasebe programım logo şirketin genel merkezinde ve ben uzaktan bağlatı yolu ile şirket bilgisayarına bağlantı yapıp o şekilde fatura giriyorum ama e-fatura yollamak için ve gelen faturaları onaylamak kabul etmek için mali mühürü uzak masa üstü bağlantısı yaptığım bilgisayarında tanıması gerek.Dİğer bilgisyarda tubitak ın ilk verdiği beyaz renkli mali mühür çalışıyor ama bu milko denen lanet kartı bir türlü tanıtamadık.işletim sistemim window 7, 64 bt .benım gıbı uzaktan masaustune baglanıp o sekılde kayıt yapan e -fatura ıslemlerı yapan ve bunu milko ile kurup becerebilen varmıdır?
    saygılarımla
    bizde bir defa hatalı geldi iade ettik yenisi geldi. entegratörsüz gib portalını kullanmak istedik ne mümkün donuyo kitleniyor. izibiz ile anlaştık bağlandılar bir defa tanıttılar artık her pc den e fatura kesiliyor alınıyor.

Alıntı eÜp_07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde bir defa hatalı geldi iade ettik yenisi geldi. entegratörsüz gib portalını kullanmak istedik ne mümkün donuyo kitleniyor. izibiz ile anlaştık bağlandılar bir defa tanıttılar artık her pc den e fatura kesiliyor alınıyor.
    eÜp_07 kardeş izibiz nedir kimdir bir şirketmidir?

son mesajımda ki rnekk -hızlıresım lınkınde goruldugu gıbı uzakmasaustu makınasında logo connect programını actım e-fatura ayarlarına geldım kartı orda goruyor ama altında sertıfıkaları gostermıyor kı seceyımde sag ustten kartın ıcıne şifreyı gırıp kullanayım.burda tıkanıp kalıyoruz

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Win7 64 bit peki java hangi sürüm? maliye java 32 istiyor.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Alıntı merkür2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Win7 64 bit peki java hangi sürüm? maliye java 32 istiyor.
    merkür2 kardeş java 64 kurduk

bu arada izibiz firmasını telefonda aradım kendilerinden hiç hizmet almamama rağmen uzaktan bağlantı yapıp durumu gördüler ama bugune kadar sadece muhurun takılı oldugu bılgısayarda işlem yaptıklarını uzaktan masaustu baglantısı yapılan bır baglantı türünde işlem hiç yapmadıkalarını belırttı yınede arkadaslardan allah razı olsun dıyorum.sektörde boyle ıyı ınsanlarda varmıs.

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    GİB e-ft sistemini (portal) kullanacaksanız sadece son sürüm java 32 olmalı. java 64 kaldırıp 32 olanı kurmalısınız.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)