cfo-bmi

Konu: Transfer Fiyatlandırması Formu

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Ocak.2007
    Mesajlar
    21

    Transfer Fiyatlandırması Formu

    Kurum'un Gerçek kişi ortağına veya ilişkili gerçek kişisene ödediği işyeri kiraları Transfer Fiyatlandırması formuya yazılacak mıdır? Ayrıca Formun doldurulması gerektiği hallerde doldurulmamasının cazası nedir? V.U.K.'nun 352.maddesinin (II). derecede usulsüzlükler 7.paragrafına göre 46,00 YTL mi yoksa V.U.K.'nu mükerrer 355.maddeye göre 1.490.- YTL midir.


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Mart.2007
    Mesajlar
    396

    Ynt: Transfer Fiyatlandırması Formu

    352/II-7

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Transfer Fiyatlandırması
    Konu Sahibi Day-Dream Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 15.Nisan.2016, 23:43
  2. Transfer Fiyatlandırması
    Konu Sahibi murat78 Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 12.Nisan.2012, 16:51
  3. Transfer Fiyatlandırması
    Konu Sahibi aliye82 Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 03.Nisan.2009, 16:04
  4. Transfer Fiyatlandırması Formu Hk
    Konu Sahibi Ali PINAR Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 5
    Son Mesaj : 10.Nisan.2008, 14:59
  5. Transfer Fiyatlandırması
    Konu Sahibi Kızıldereli Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 09.Nisan.2008, 19:03

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36