taşeron maaş programı

Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By nguroy

Konu: Payeer

Exclamation Payeer

Forumu Yanlış Yere Açtıysam Affola diyerek söze başlamak istiyorum arkadaşlar ben internet üzerinden para kazanıyorum aşagı yukarı 5-6 senedir bu işe ugraşıyorum hobi olarak buradaki kazancımı dolar olarak payeerde saklıyorum artık kazancımı ülkeme getirmek istiyorum ama ben bu parayı ülkeye getirsem swift olarak yada mastercardda yatabiiyormuş gönderim yöntemi acaba vergi vermek durumunda olur muyum gönderegim miktar yüklü bir miktar yardımcı olur musunuz

nguroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nguroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Kazancınız yurt dışında vergilendirildi ise tekrar vergi vermezsiniz. Eğer vergileme yoksa beyanname verip vergilendirilmesini sağlamanız gerekir.
    Day-Dream ve admin bunu beğendi.
    Nizam Güroy
    Yönetici-SMMM

Alıntı nguroy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazancınız yurt dışında vergilendirildi ise tekrar vergi vermezsiniz. Eğer vergileme yoksa beyanname verip vergilendirilmesini sağlamanız gerekir.
    Acaba toplam ne kadar vergi vermem gerekiyor göndericegim miktar 30.000 dolar tam olarak ama birde kafama şu takıdı varlık barışı dönemini beklesem o zaman faydalabilir miyim vergi ödemeden yada çok az vergi ödemekten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)