kamu işçi maaş

Konu: Kooperatif Ortaklarına Tapu Harçları?

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Mart.2006
    Mesajlar
    12

    Kooperatif Ortaklarına Tapu Harçları?

    KOOPERATİF ORTAKLARINA TAPULARINI
    VERİRKEN ORTAKLAR TAPU HARÇI ÖDERMİ?
    DAİRELER 150 M2 ALTINDA
    İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

    Not: Konu başlığında ve mesaj içeriğinde büyük harf kullanmak yasaktır. Lütfen mesaj yazmadan önce Forum Kuralları'nı okuyunuz.


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    877

    Kooperatif Ortaklarına Tapu Harçları?

    1163 sayılı Kooperatifler kanununun 93. maddesi gereğince bu işlemler harçtan muaftır. Ancak, yine bu maddeye göre bu muafiyet kooperatif üst birliğine üye olma şartına bağlanmıştır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Satılan Daire Tapu Harçları
    Konu Sahibi stajer611 Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 04.Ocak.2015, 18:32
  2. Form BA Tapu Harçları
    Konu Sahibi ELENOR Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 14.Mayıs.2014, 07:58
  3. Tapu Harçları
    Konu Sahibi fatih54 Forum TDHP-Muhasebe Uygulamaları ve Finansal Raporlama
    Cevap: 8
    Son Mesaj : 18.Mart.2010, 09:12
  4. Tapu ve Tescil Harçları Hakkında
    Konu Sahibi CReDo Forum Diğer Vergi Kanunları
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 18.Mayıs.2007, 12:00
  5. Kooperatif Harçları
    Konu Sahibi HASAN100 Forum Diğer Vergi Kanunları
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 18.Kasım.2006, 09:20

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36