kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By koraykarakaya

Konu: plasman gideri

plasman gideri

grup firmaları çoğu zaman kendi aralarında faturalaşma dekontlaşma para alışverişinde bulunuyorlar bazen birbirlerine 50-100-150-600-1200 5400 tl gibi plasiyer bedeli kesiyorlar şimdi bu nedir paranın faiz bedeli mi kesilmek zorunda mı mecbur mu plasman nedemek tir uygulamada sizler nasıl yapıyorsunuz bu fatura hiç kesilmese olmaz mı zira patronun bir cebinden girip diğerinden çıkıyor zaten
    bu arada yeni forum sayfasına neden ihtiyaç duyuldu hiç anlamadım eskisi kırmızı renkte çok daha canlı göz alıcı iştah açıcıydı bu mavi çok soluk cansız olmuş maalesef

koraykarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koraykarakaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    [QUOTE=eren478;307802bu fatura hiç kesilmese olmaz mı zira patronun bir cebinden girip diğerinden çıkıyor zaten[/QUOTE]

Bilmem haberiniz var mı, transfer fiyatlandırması yolu ile örtülü kazanç dağıtımı denilen bir olgu var. Gerçi henüz noktalama işaretlerinden haberdar olmadığınızı düşününce, transfer fiyatlandırması hususunda bilgi sahibi olmanızı beklemek biraz safça bir düşünce galiba.
    Tarafımca yazılan mesajları şahsi görüşlerim olup, her hangi bir hukuki sorumluluğum yoktur.

bana maval okuyup işgüzarlık yapma bu ne kibir böyle biliyorsan konuş bir ibret alsınlar bilmiyorsan sus seni bir adam sansınlar yok imlaymış yok safçaymış laflara bak hizaya gel dakka bir gol bir yeni sayfa eski kafa birde yönetici olacaksın mali müşavir yönetici dediğin hoşgörülü sabırlı anlayışlı yardımsever öğretici olur senin gibi ukalalık yapmaz

nguroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nguroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Bu nasıl cevap arkadaşım.?
    Nizam Güroy
    Yönetici-SMMM

koraykarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koraykarakaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Yaklaşık 1 ay önce üyelik için sınav yapılması, herkesin her istediğini yazamaması gerektiğini savunmuştum. Beni destekleyenler olduğu gibi, bu fikrime karşı çıkan arkadaşlar da oldu. Acaba o arkadaşlarımız hala aynı fikirdeler mi? Daha kaç kez hakaret edilmesi gerekiyor her hangi birimize? Daha kaç kez forumda daha önce en az 20 kere cevaplanmış soruların arama özelliği kullanılmadan yeni başlık açılarak sorulması gerekiyor?
    tarkaniz72 bunu beğendi.
    Tarafımca yazılan mesajları şahsi görüşlerim olup, her hangi bir hukuki sorumluluğum yoktur.

plasman lafını hayatımda ilk defa duydum google da daa radım bulamadım bu 1,ne yani sen kıdemli oldun adam mı oldun arkadan gelenler nasıl öğrenecek bu 2,herkese cevap yazmak zorunda değilsin istersen cevap yazarsın herkes faydalanır istemezsen cevap yazmazsın konuyu uzatmazsın bu 3,forum üyeliği için sınav olması fikri de çok saçma böyle bir şey nerde var bu4 ,hakareti edip karşındakinin gururunu inciten sensin bu 5,bilen cevaplar bilmeyen veya istemeyen cevaplamaz devran böyle döner gider konuyu uzatıp da üste çıkıp laf yarışı yapmaya gerek yok bu 6,şeyh edebalinin ertuğrul gazinin osman gazinin nasihatlarını okuyup nasıl bir yönetici olunacağını anlamanı tavsiye ederim ve bu kibiri bırakmanızı kırıcı olmamanızı öneririm bu da 7

hem baksana değerli site yöneticimiz nguroy bey de bu nasıl cevap demiş kızmış size evet dostum bu nasıl cevap ben ne sormuşum siz ne yazmışsınız hakaret etmişsiniz keşke hiç yazmasaydınız
    Konu eren478 tarafından (17.Ağustos.2012 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)