kamu işçi maaş

Konu: Pastanede Kdv %8 mi?

Pastanede Kdv %8 mi?

esasında kdv oranları düştü işimiz börek salonu boca simitte kdv %8 idi sadece önceden börekde kdv 18 idi şimdi börekde ki kdv de %8 diye düşünüyom.yorumlarınızı bekliyom.

Ynt: pastanede kdv %8 mi

ewet pastanede satılan tüm ürünler %8 olacak canan hanım
    Küçükken her akşam tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım ertesi sabah gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim ! ! ! <br />AL CAPONE

Ynt: Pastanede Kdv %8 mi?

sayın konyalı yalnız ufak bir sorum daha var biz börek satan bir salonuz acaba börekci olan bir yerde pastane olarakmı değerlendirmeliyiz.o zaman olay tam net olur kdv %8 yarın demesinler börek salonu pastane değildir. zaten simitte kdv %8 poca da gibi.vb şeylerdede %8 idi sadece börek de 18 idi saçmalık orda vardı sadece içine katkı malzemesi konulduğu için %18 oluyordu şimdiki olayda bence %8 diye düşünüyom bizim börek salonu pastane diye düşünürsek yata yemek yenen yer diye düşünürsek olay %8 dir. Herhalde yorumumuz aynıdır. farklılık varsa açıklayın.

Ynt: Pastanede Kdv %8 mi?

15- Ekmek, pasta, kek, bisküvi ve diğer ekmekçi mamulleri, (kakao içersin içermesin); hosti, eczacılıkta kullanılan boş ilaç kapsulleri, mühür güllacı, pirinç kağıdı ve benzeri ürünler; % 8

bu ürünlerin pastanede veya market veya başka biyerde satılması kdv oranını değiştirmez.
    Büyük Atatürk&#039;ün ufulünden dolayı teessürümüz o derece derin ve sonsuzdur ki, bunu ifade etmek için kelime bulamıyorum. Çünkü Atatürk, yalnız Türkiye&#039;nin değil, bütün şarkın Ata&#039;sı idi.<br /><br />Emanullah HAN<br />Afgan Kralı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)