kamu işçi maaş

Konu: Cihaz Kira Kdv' si?

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Kasım.2006
    Mesajlar
    182

    Cihaz Kira Kdv' si?

    Merhabalar,

    Satışı %8 KDV'ye tabi olan medikal cihazların kiraya verilmesinde %8 mi yoksa %18 mi kdv uygulanacağı konusunda tereddüte düştük. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

    İyi çalışmalar


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Ağustos.2006
    Mesajlar
    27

    Cihaz Kira Kdv' si?

    % 18 olarak hesaplayacaksınız ... kolay gelsin

  3. #3
    Üyelik tarihi
    Kasım.2006
    Mesajlar
    182

    Cihaz Kira Kdv' si?

    Sn.sevilen 76
    II sayılı kdv listesinde 13.maddede bu tür cihazlarla ilgili kiraların oranı %8 olarak belirtilmiş. Acaba siz neye göre sözyelediniz %18 diye?

    Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Ödeme Kaydedici Cihaz
    Konu Sahibi safcalis Forum KDV
    Cevap: 9
    Son Mesaj : 21.Aralık.2014, 12:20
  2. GSM Cihaz Faturası
    Konu Sahibi ELENOR Forum Gelir ve Kurumlar Vergisi Kanunu
    Cevap: 6
    Son Mesaj : 19.Nisan.2013, 12:11
  3. ÖKC Cihaz Levhası
    Konu Sahibi sofist Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 4
    Son Mesaj : 06.Ağustos.2007, 13:14
  4. Ödeme Kaydedici Cihaz Hk.
    Konu Sahibi smmm Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 27.Şubat.2006, 17:05
  5. Ödeme Kaydedici Cihaz Hk.
    Konu Sahibi guncel Forum Vergi Usul Kanunu
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 14.Eylül.2005, 11:53

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36