kamu işçi maaş

Konu: Teşekkür Herkesin okuması dileğiyle

Teşekkür Herkesin okuması dileğiyle

İnsanların birbirleriyle yabancılaştığı, selam vermekten bile çekindiği, gülümsemenin bile yanlış anlaşıldığı, paranın en önemli değer gibi algılanıldığı bir dönemde, bu foruma katılan, yılların vermiş olduğu tecrübelerini, birikimlerini, hiç bir ön yargıya kapılmadan, komplenksiz bir şekilde herkesle palaşan, paylaşmanın bir erdem olduğuna inanan, bilginin kıskançlıkla ve harisce gizlenen bir şey değil, aksine paylıştıkça çoğalan, büyüyen, insanlığı aydınlatan bir değer olduğuna inanan, daha insanlığın ölmediğini gösteren, siz çok ama çok değerli forum üyelerine ve ayrıca aynı duyarlılıkla bu değerli siteyi ve forumu hazırlayan değerli alaomaliye com sahibi ve çalışanlarına teşekkür ederim.

mevlutozarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mevlutozarslan Guest

Sayın Yusuf Bey...

Görüşlerinize bende katılıyorum...

Yeni oldugunuz için farketmediniz anlaşılan.. Bu konuyu Vergi MEvzuatı Bölümünde degilde Diger Bölümünde açsaydınız daha iyi olurdu..

bu sözleriniz beni gururlandırdı teşekkür ederim.
    Küçükken her akşam tanrıya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim sonra tanrının çalışma tarzının bu olmadığını anladım ertesi sabah gidip kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam tanrıya günahlarımı affetmesi için dua ettim ! ! ! <br />AL CAPONE

selamlar

arkadaşlar. vergi sayfasında ki "a.ş. araç kiralamada gider pusulası" yazısını lütfen dikkat.

son zamanlarda okuduğum, okumaktan zevk aldığım konuların en güzeli. bizim için örnekler var o konuda. (başta stajyer arkadaşlar için konuşuyorum kimse alınmasın lütfen)

önce bilgi.sonra bilginin dayanakları,gerekçeleri ve en son yorum

ilgili konuda belirtecektim ama güzelliği bozmak istemedim.

sayın konyalının gururlanma gerekçesini anlamadım ama gerçekten foruma saygı ve sevgim bir kat daha arttı.

saygıyla...
    Bir hayalin gerçek olması kadar hayal kırıcı ne olabilir...

Sayın Yusuf Ocak,

Evet , teknolojideki hızlı değişim sonucu insani değerlerde de değişim oluyor. Belki de doğamızda var olan, Yaradanımızın bizde yansıması olan sevgiyi paylaşmak, bir diğerimizle, günlük yaşamda kaybolan değerlerin net.te hayat bulması belki de bu.......
    Unutmayalım ki Yaradanımızın ilk emri OKU idi....Bilgi; insana artı değerler katar, onu geliştirir, bilgilenen insan içinde kötülük barındırmaz, içimizdeki ham duyguları bilgi, tecrübe pişirir. benliğimizi doyurur, katkı sağlar......Yardıma ihtiyaç duyan birine yardım etmek,onu dardan zordan kurtarmak kime ne zarar verir ki.....
    Haziran 2005 den beri ben burada hayata dair çok şey öğrendim, hala da öğreniyorum. İnsanlığınız için de bir sınav yeri burası. Öğrenmeye, bilgiye, eleştiriye açık olun.... Yaşanan acı, hata, sıkıntı aslında farkında olmazsınız belki ama güçlendirir sizi...... Size üzüntü veren insanlara da teşekkür borçlusunuz bu anlamda....
    Gönlünüze güvenin, içinizde iyi niyet var olduğu sürece iyilik hep sizinle olacak, Yaradan hep sizin yanınızda olacak....

..Bizim forumumuzdaki bu güzelliği farkedip paylaşıma açık olan tüm forumdaşlara bir teşekkür, önayak olmanız nedeniyle size bir teşekkür ve alomaliye ekibine de bize bu imkanı sundukları için bir teşekkür borçluyuz.
    ur Arslan
    <br />SMMM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)