kamu işçi maaş

Konu: Login

Login

Arkadaşlar Login olduğumda form sayfası yabancı dilde yazılar görünmekte ve bazı harfleri değişik karakterde okumaktayım.Herkesmi böyle yoksa benim bilgisayardamı sorun var.İlginize teşekkürler.

Login

selamlar

şu ana kadar böyle bir sorum yaşamadım.

görünüm>dil kodlamasından kontrol ediyor muyuz.?

benzer bir sorunu yahoo'yu türkçe yaptıktan sonra yahoo da yaşıyorum ama bu sitede hayır.

bu arada işletim sistemi nedir?

saygıyla.
    Bir hayalin gerçek olması kadar hayal kırıcı ne olabilir...

Tamer Başkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer Başkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi

Re: Login

Alıntı CANBOLAT Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar Login olduğumda form sayfası yabancı dilde yazılar görünmekte ve bazı harfleri değişik karakterde okumaktayım.Herkesmi böyle yoksa benim bilgisayardamı sorun var.İlginize teşekkürler.
    Merhaba,
    Profiinde dil ayarların "Türkçe(Turkish)" olması gerek bir kontrol et. Büyük olasılıkla "English" olarak kalmıştır.
    [u]Saygılarımla,[/u]<br />Vergi için muhasebe değil, bilgi için muhasebe. (Sn.Onursal Taştan&#39;a bu güzel cümle için Teşekkürlerimle)<br />[flash=500,35]http://www.alomaliye.com/forum/kurallar.swf[/flash]<br /><br />http://www.alomaliye.com/

Login

merhaba,
    bende bu site de sorulara cevap yazmak yada yeni soru yazmak istedigimde karakterle ilgili problem yasiyorum.Admine sordum ancak bu hafta cevap alamadim,belki haftaya alirim.Bilgisayar ayarlarimi kontrol ediyorum ancak anormal birsey ile karsilasmadim.Messenger da yazarken bu sorun yok yada word te.
    Problemim bazi harflerin yazilamamasi yada karsiliginda degisik karakterler cikmasi.Yardimci olunursa cok sevinirim.
    İYİ ÇALIŞMALAR..<br />Fatih Başdemir<br />Başarının %5 i yapmayı bilmekten,% 95 i yapabilmekten oluşur.

konsilyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konsilyer Guest

Login

sayın canpolat; yabancı dildeki yazıları tam olarak nerde görüyorsunuz ve anlamlı cümle gibi mi görünüyorlar yoksa kesik kesik mi?

sayın fbasdemir; sanırım "ı","ğ","ş" vb... harflerle ilgili sorun yaşıyorsunuz doğru mu?

mevlutozarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mevlutozarslan Guest

Login

Internet Explorer mı kullanıyorsun?

yoksa Firefox , Opera ,Netcape vs.. gibi browserlar mı?

Internet Explorer da böyle bir sorun olmaması lazım aslında..

Login

merhaba,
    sayin konsilyer hakisiniz,belirttiginiz harfleri kullanamiyorum.internet explorer kullaniyorum,ne yapmaliyim?
    İYİ ÇALIŞMALAR..<br />Fatih Başdemir<br />Başarının %5 i yapmayı bilmekten,% 95 i yapabilmekten oluşur.

konsilyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konsilyer Guest

Login

araçlar/internet seçenekleri/ayarlar/dosyaları göster/ den çıkan tüm dosyaları silin sonra açılan pencereyi kapatın ilk açtığınız penceredeki tüm işlemlere tamam deyin
    tekrar deneyin bakalım düzelecek mi

not: araçlar ;herhangi bir internet sayfasında en üstte

Login

merhaba,
    Konsilyer arkada_1m gördüün gibi denedim.

Login

arkadaşlar zamanını harcayan herkese teşekkürler.

profil dil ayarım englısh olmuş türkçeye düzelttim.Şimdi tamam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)