kamu işçi maaş

Konu: Yeni Bilgisayar Sistemi

Yeni Bilgisayar Sistemi

selamlar

sevgili meslektaşlar , flash disk ya da cd-rw ler. muhakkak taşınabilir yedekleme almayı asla asla ihmal etmeyin.

bir arkadaşımızn bürosuna hırsız girdi ve bilgisayarlar gitti. şimdi elbette faydası var ama çalındıktan sonra harddiskiniz değil 2, 20 bölseniz ah ne fayda.

ve yahutta bir şekilde hdd yandı veya virus girdi illa format.

aman aman taşınabilir yedek. giden bilgisayar olsun (yine gitmesinde)
    ağustos ayındayız. 7 ay ve 50-60 defter. Allah düşmanıma vermesin.

gerçi bu forumda sevdiğim bir iki kişi var. Allah onlara versin böylelikle 3-4 ay yüzünü görmeyiz diyecem ama yok yok onlara da olmasın.

tekrar ediyorum illa taşınabilir yedek, illa taşınabilir yedek.

yalnız onlarıda açıkta bırakmayalım haa

sevgiyle...

Bir hayalin gerçek olması kadar hayal kırıcı ne olabilir...

konsilyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konsilyer Guest

Yeni Bilgisayar Sistemi

kesinlikle katılıyorum fiyatları gayet ucuz git gide de fiyatları aşağı düşüyor flash disklerin ben de ikitane var çok çok fazla işime yarıyor aldıktan sonra bu zamana kadar aklım nerdeydi diye bayaa bir düşündüm kesinlikle yavsiye ederim hem küçükler, hem işlevseller hem ekonomikler

umarım resim reklam olmaz bilgi verme amaçlı ekledim

Yeni Bilgisayar Sistemi

arkadaslar bir şey kafama takıldı, bigisayarlardan pek fazla anlamıyorum,
    eğe kullandığımız bilgisayara interneti yüklemez isek kullandığımız bordro programında ssk bildirgelerini xml olarak, ssknın internet sitesine gönderiyorya bu işlemi yapmak için internet bağlantısı olmak zorunda değilmi?

Yeni Bilgisayar Sistemi

Sayın MELEK
    İnternet tarayıcınız olmadan ve internet bağlantınız olmadan ssk veya başka bir yere girebilmeniz veya dediğiniz xml dosyalarını göndermeniz imkansınzdır.
    Dinçer KUM<br />Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Yeni Bilgisayar Sistemi

Sayın NUR ARSLAN
    Ben Datasoft kullanıcısıyım ve 12 senedir kullanırım.Programla ilgili desteğin yapacağı (internet güncellemeleri Hariç) güncellemeler hariç bilgisayar ile ilgili her türlü sorunumu kendim çözüyorum. Dediğiniz gibi bilgisayar bizim artık bir parçamız ve kaçış yok gibi gözüküyor tek çaremiz kendimize yetecek kadar öğrenmemiz.
    Ben şahsen internet tarayıcısı iki adet kullanırım.Biri ile resmi sitelerimize girerim.Diğeri ile internette gezdiğim zaman kullanırım.İnternet Explorer o kadar güvenli değil. Ayrıca bilgisayar yedeklemesini yapmak gerekiyor ister cd,ister harddisk vs .

Size kolay gelsin.
    Dinçer KUM<br />Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tamer Başkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer Başkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi

Yeni Bilgisayar Sistemi

Merhaba,
    Dün gördüğüm ve kullandığım, çok kullanışlı ve çok hoşuma giden bir yedekleme aracını sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Sayın Ogün Güneş'in önermiş olduğu Memorybar'a benzer bir alet fakat değil. Taşınabilir Harddisk, bilgisayarın USB çıkışına bağlıyorsunuz ve bilgisayar taşınabilir bellek olarak kendisi tanıyor. Kullandığımın kapasitesi 80 GB ve fiyatı yaklaşık 200 USD civarında. Değişik kapasitede olanlarıda varmış.
    [u]Saygılarımla,[/u]<br />Vergi için muhasebe değil, bilgi için muhasebe. (Sn.Onursal Taştan&#39;a bu güzel cümle için Teşekkürlerimle)<br />[flash=500,35]http://www.alomaliye.com/forum/kurallar.swf[/flash]<br /><br />http://www.alomaliye.com/

mevlutozarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mevlutozarslan Guest

Yeni Bilgisayar Sistemi

Bence bu kadar masrafa gerek yok...

Cd-Writer yada DVD-Writer işinizi en ucuz görecek araçlar...

Günlük ; Haftalık yedek alırsınız CD ye...

Aldığınız yedeklerin bir kopyasını İşyerinde Bir kopyasınıda Evinizde muhafaza edebilirsiniz...

konsilyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konsilyer Guest

Yeni Bilgisayar Sistemi

Alıntı Tamer Başkan Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba,
    Dün gördüğüm ve kullandığım, çok kullanışlı ve çok hoşuma giden bir yedekleme aracını sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Sayın Ogün Güneş'in önermiş olduğu Memorybar'a benzer bir alet fakat değil. Taşınabilir Harddisk, bilgisayarın USB çıkışına bağlıyorsunuz ve bilgisayar taşınabilir bellek olarak kendisi tanıyor. Kullandığımın kapasitesi 80 GB ve fiyatı yaklaşık 200 USD civarında. Değişik kapasitede olanlarıda varmış.
    evet taşınabilir harddiste sorunu çözer , flash disk ile temel farkları flash disk fiyat olarak ucuz, taşınabilir hardiske sistemi kurabilirsiniz mesela bir pc de hdd (harddisk) yok ise taşınabilir hdd yi taktığınızda ve içinde işletim sistemi kurulu ise size direk bir hdd görevi görüyor, yine örnek bir pc de hdd var ise taşınabilir hdd yi kurduğunuza sistem de iki işletim sistemi oluyor ben amaç için flash diski tavsiye ederim temel fark hdd içine bir işletim sistemi kurulabilmesi, bir hdd den beklenen hemen herşeyi yapabilmesi ancak fiyatları flashdisklere göre daha pahalı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)