kamu işçi maaş

Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By teknogs
  • 1 Post By stonhand

Konu: Devletten Faizsiz Kredi

Devletten Faizsiz Kredi

Merhaba forumdaşlar,

Kulaktan duyma bir haber aldım acaba aramızda sizlerden duyan bilen birileri belki vardır diye sormak istedim.

Yeni evlenecek olan çiftlere faizsiz 10 bin tl tutarında devlet kredi verecekmiş. Torba kanunda böyle bir madde yok veya varda göremedim mi?

Bir fikri olan varsa, paylaşırsa sevinirim.

Nerdeeee, olsa dükkan senin.

nguroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nguroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Boşanıp yeniden mi evlensek ne
    Nizam Güroy
    Yönetici-SMMM

Alıntı prisoner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerdeeee, olsa dükkan senin.
    Aman sakin dükkan sende kalsın ben sadece 10 bincik alıp çıkacaktım.

Alıntı nguroy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nerede bizim şu milli gelirimiz acaba boşanmaya karşı bir engel bulurlar

Merhaba Forumdaşlar,

Ben bu bilgiyi önceden alıp size de bilgi vermiştim. Sonra vayy efendim gitti paralar neden söylemedin nerede kaldı paylaşma demeyelim

Linki vermek istemedim ama araştırırsanız gazetelerde bulabilirsiniz.

Başbakanlık bünyesinde yürütülen çalışma, gençlerin maddi sıkıntılar yüzünden yuva kuramamasına çare üretmeyi hedefliyor. Buna göre 25 yaşın altındaki çiftlere 10 bin lira faizsiz düğün kredisi verilecek. Ödemeler ise 2 yıl sonra başlayacak ve makul taksitlere bölünecek. Burada çiftlerin mesleki durumları, aylık gelirleri ve aile kaynaklı zenginlikleri de baz alınacak. Bütün bu ölçütler çerçevesinde kredi miktarı artabilecek ya da taksit sayısı çoğaltılabilecek. Çalışma, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından yürütülüyor.

Hükümetin aile kurumunu güçlendirmeye yönelik girişimleri, Başbakanlık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda yürütülüyor. Kamuoyunda ‘3 çocuk teşvik paketi’ olarak anılan ‘kadın istihdamının ve doğurganlık hızının artırılmasına yönelik’ çalışma da tamamlandı. Yeni yasama yılının başında görüşülmeye başlanması beklenen paket, kadınların sosyal ve ekonomik hayattaki gücünü kaybetmeden doğum sayısını artırabilmeyi hedefliyor. Bu çerçevede üçüncü çocuk için ailelere 5 bin lira para desteğinde bulunulması yönünde bir düşünce söz konusu. Üçüncü çocuğa yönelik teşvikler vergi sistemine de yansımış ve yeni Gelir Vergisi Yasası’nda 3. çocuk için vergi indirimi oranı yüzde 5’ten yüzde 10’a çıkarılmıştı.
    emansur bunu beğendi.

nguroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nguroy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Reklamlar mı başladı?
    Nizam Güroy
    Yönetici-SMMM

üçüncü çocuağa 5000 TL eee sonra afrikadaki ölünce zaten ölecekti rabbim canını aldı bizde tavşan gibi çoğaldımmı yap Rabbim rızkını verir ihracatlar durunca, düzeni iç pazarla götüreyim diye genç nüfus bitiyor safsatası altında çocuk yapılmasını öneren bir bizimkiler kaldı o çocuklar ömürleri boyunca ceplerinde iphone üstlerinde 200 TL lik kotlarla montlarla gezmeyecek iş arayacak evlenmek isteyecek ancak bugün doğan çocuklar 25 yıl sonra evlenene, iş bulana kadar şuanki yönetim zaten toprak olmuş olacak ozamanki durum onları ilgilendirmeyecek.
    nguroy bunu beğendi.

Alıntı teknogs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Forumdaşlar,

Ben bu bilgiyi önceden alıp size de bilgi vermiştim. Sonra vayy efendim gitti paralar neden söylemedin nerede kaldı paylaşma demeyelim

Linki vermek istemedim ama araştırırsanız gazetelerde bulabilirsiniz.

Başbakanlık bünyesinde yürütülen çalışma, gençlerin maddi sıkıntılar yüzünden yuva kuramamasına çare üretmeyi hedefliyor. Buna göre 25 yaşın altındaki çiftlere 10 bin lira faizsiz düğün kredisi verilecek. Ödemeler ise 2 yıl sonra başlayacak ve makul taksitlere bölünecek. Burada çiftlerin mesleki durumları, aylık gelirleri ve aile kaynaklı zenginlikleri de baz alınacak. Bütün bu ölçütler çerçevesinde kredi miktarı artabilecek ya da taksit sayısı çoğaltılabilecek. Çalışma, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan tarafından yürütülüyor.

Hükümetin aile kurumunu güçlendirmeye yönelik girişimleri, Başbakanlık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı koordinasyonunda yürütülüyor. Kamuoyunda ‘3 çocuk teşvik paketi’ olarak anılan ‘kadın istihdamının ve doğurganlık hızının artırılmasına yönelik’ çalışma da tamamlandı. Yeni yasama yılının başında görüşülmeye başlanması beklenen paket, kadınların sosyal ve ekonomik hayattaki gücünü kaybetmeden doğum sayısını artırabilmeyi hedefliyor. Bu çerçevede üçüncü çocuk için ailelere 5 bin lira para desteğinde bulunulması yönünde bir düşünce söz konusu. Üçüncü çocuğa yönelik teşvikler vergi sistemine de yansımış ve yeni Gelir Vergisi Yasası’nda 3. çocuk için vergi indirimi oranı yüzde 5’ten yüzde 10’a çıkarılmıştı.
    güzelmiş...
    Konu emansur tarafından (31.Temmuz.2013 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
    Ne dem bakî, ne gam bakî, ya Hû

keremcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keremcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı nguroy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizden geçti de , belki çocukları bu ara başgözetmekte fayda vardır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)