kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By merkür2

Konu: Home Emlak Ofisi Olur mu ?

Home Emlak Ofisi Olur mu ?

Evet homeofis olarak şahıs firması kurabilirsiniz. İşyeri açılışı için vergi dairesine başvuru yapıyorunuz, işe başlama bildirimi ekinde şahıs ikametgah ve nufus süreti örneği (resimli ve onaylı), kira kontratı veya tapu fotokopisi, imza beyannamesi (noterden) ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Vergi Dairesinden yoklama memuru geldiğinde yoklama fişi doldurup bir suretini tarafınıza teslim edecek. ondan sonraki aşamada fatura veya serbest meslek makbuzu bastırıp faaliyete başlayabilirsiniz.Faaliyetinize göre serbest meslek kazancı veya ticari kazanç olarak değerlendirilebilir. Her ikiside varsa ayrı ayrı değerlendirilir. Bunun değerlendirilmesi için yapacağınız işleri detaylı olarak yazmanız gerekirdi.*Aslında size tavsiyem;daha detaylı ve doğru bilgiyi çevrenizdeki bir smmm ye danışarak alabilirsiniz.. açılış sonrası süreçleri zaten bir smmm aracılığı ile gerçekleştirmeniz gerekiyor.kolay gelsin... EMLAK HOME OFIS ICINDE AYNI YOL GECERLIMIDIR. TTEŞEKKÜR EDERIM
    _________!________________________________________ __
    Ben bana ait olan dairemin bir odasini esim adina home ofisli emlak burosu acmak istiyorum. Sahis sirketi olacak. Maliyeti ne olur. Kursuna giderek Emlak komisyonculugu belgesini aldtik. Bunun icin Yasal olarak neler yapmam gereklidir. Beni aydinlatirsaniz sevinirim. Teşekkür ederim.
    Konu sehzade05 tarafından (22.Aralık.2014 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: aklıma yeni geldi

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Yakınınızdaki bir SMMM gidip yüz yüze görüşmelisiniz.
    sehzade05 bunu beğendi.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

ankara iş takip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankara iş takip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Üyeliği Durduruldu
    Alıntı sehzade05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar.
    Ben bana ait olan dairemin bir odasini esim adina home ofisli emlak burosu acmak istiyorum. Sahis sirketi olacak. Maliyeti ne olur. Kursuna giderek Emlak komisyonculugu belgesini aldik. Bunun icin Yasal olarak neler yapmam gereklidir. Beni aydinlatirsaniz sevinirim. Teşekkür ederim.
    SMMM ile çalışma mecburiyetiniz olduğu için bir meslek mensubu arkadaşımız ile görüşüp detaylı bilgi alabilirsiniz. Yada .............ararsanız detaylı bilgi verebilirim
    Konu a.makineci tarafından (22.Aralık.2014 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Merkür2 ve ankara iş takibe teşekkür ederim. SSaygıları mla.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)