kamu işçi maaş

Like Tree24Beğeni

Konu: 10 Kasım

 1. #11
  Üyelik tarihi
  Nisan.2008
  Mesajlar
  281

  Ynt: 10 Kasım

  mekanın cennet, yattığın yer nur olsun

  Bu iş için gerekli hesaplar açılmaz ve doğru tutulmazsa; &quot;Umuru Mülk-ü Devlet ve Mühimmatı Memleket Atıl ve batıldır.&quot;<br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; Kaşgarlı Yusuf Has Hacip

 2. #12
  onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  onurcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
  Üyelik tarihi
  Mart.2008
  Mesajlar
  2.160

  Ynt: 10 Kasım

  Saygı ve rahmetle anıyoruz..
  smmm

 3. #13
  Ogün Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Ogün Güneş Guest

  Ynt: 10 Kasım


  DÜNYA LİDERLERİNİN SÖYLEDİKLERİ
  AMERIKA

  Atatürk bu yüzyılın büyük insanlarından birinin tarihi başarılarını, Türk halkına ilham veren liderliğini, modern dünyanın ileri görüşlü anlayışını ve bir askeri lider olarak kudret ve yüksek cesaretini hatırlatmaktadır... Çöküntü halinde bulunan bir imparatorluktan özgür Türkiye'nin doğması yeni Türkiye'nin özgürlük ve bağımsızlığını şerefli bir şekilde ilan ve o zamandan beri koruması, Atatürk'ün Türk halkının işidir. Şüphesiz ki, Türkiye'de giriştiği derin ve geniş inkılaplar kadar bir kitlenin kendisine olan güvenini daha basarı ile gösteren bir örnek yoktur.

  John F.KENNEDY
  (A.B.D.Başkanı, 10 Kasım 1963)  Benim üzüntüm, bu adamla tanışmak hususundaki şiddetli arzumun gerçekleşmesine artık imkan kalmamış olmasıdır.

  Franklin ROOSEVELT
  (A.B.D.Başkanı, 10 Kasım 1938)

  ABD Başkanı

  10 Kasım 1938
  Macar hükümetinin Atatürk'ün vefatını bildirir ilanı.
  Asker-devlet adamı, çağımızın en büyük liderlerinden biri idi. Kendisi, Türkiye'nin, dünyanın en ileri memleketleri arasında hak ettiği yeri almasını sağlamıştır. Keza O, Türklere, bir milletin büyüklüğünün temel taşını teşkil eden, kendine güvenme ve dayanma duygusunu vermiştir.

  General Mc ARTHUR

  Sovyet Rusya Hariciye Nazırı Litvinof ile görüşürken kendisine onun fikrince bütün Avrupa'nın en kıymetli ve en ziyade dikkate değer devlet adamının kim olduğunu sordum. Bana Avrupa'nın en kıymetli devlet adamının Türkiye Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal olduğunu söyledi.

  Franklin ROOSEVELT 1928

  HİNDİSTAN

  Dünyanın yetiştirdiği en büyük insanlardan biri.

  Star of India

  Atatürk, yalnız Türk Milleti'nin değil, özgürlüğü uğruna savaşan bütün milletlerin önderiydi. O'nun direktifleri altında siz bağımsızlığınıza kavuştunuz. Biz de o yoldan yürüyerek özgürlüğümüze kavuştuk.

  Bayan Sucheta KRIPALANI

  Hint Parlamento Heyeti Başkanı

  İRAN

  Atatürk gibi insanlar bir nesil için doğmadıkları gibi belli bir devre için de doğmazlar. Onlar önderlikleriyle yüzyıllarca milletlerin tarihinde hüküm sürecek insanlardır.

  Tahran Gazetesi

  Atatürk yalnız kahraman milletinin büyük bir Şef'i olmakla kalmamıştır. O, aynı zamanda insanlığın da en büyük evladı olmuştur.

  İran Gazetesi

  Atatürk Türkiye'yi tek düşmanı kalmaksızın bırakmıştır. Bu zamanımızın hiçbir devlet şefinin başaramadığıdır.

  Alman Volkischer Beobachter Gazetesi

  Almanya, ATATÜRK'ün eserine ve mücadelesine hayrandır. Onda, tarihi eseri, özgürlüğü seven bütün milletler için bir sembol olarak kalacak kudretli bir kişilik görmektedir.

  Berlin, Alman Ajansı

  Istırap çeken dünyada barış ve esenliği yeniden kurmak ve insanlığın yalnız maddi değil, manevi gelişmesini sağlamak isteyenler Atatürk'ün iman verici ve yön göstericiliğinden örnek ve kuvvet alsınlar.

  Profesör Herbert MELZIG(Tarihci)

  13 Kasım 1938
  Cumhuriyet Gazetesi

  Dünya sahnesinden tarihin en dikkatli, çekici adamlarından biri geçti.

  Chicago Tribune


  Savaş sonrası döneminin en yetenekli liderlerinden biri.

  New York Times

  İnsanı teslim alıcı fevkalade önderlik kuvveti vardır. O, tetiktir, hazır cevaptır, dikkati çekecek kadar zekidir.

  Gladys Baker(Gazeteci)

  ALMANYA

  O, kişisel kazanç ve ün peşinde koşan basit bir diktatör değil, gelecek kuşaklar için sağlam temeller atmaya uğraşan bir kahramandı.

  Prof.Walter L.WRIHT Jr.
  Karşımdaki bu büyük adamda, keşfettiğim bu büyük meçhulde maharet ve karakter o kadar iyi işlenmişti ki, sözlerinde hiçbir şüphe aranamazdı.

  Claude Ferrer(Yazar)

  Bu günün Türkleri, yüzyıllar önce Avrupa'yı titreten canlı millet durumuna erişmiştir. Ve bu aksam O büyük ölünün başında bekleyen Türkiye, güçlü ve dipdiri Türkiye'dir.

  Pierre Dominique(Gazeteci)

  Asırları aşan adam !..

  Fransa, Paris Basını

  Akıllı ve barışçı yöntemlerle gerçekleştirdiği eseri halkların tarihinde izlerini bırakacaktır.

  Albert LEBRUN

  Fransız Cumhurbaşkanı

  Mevcut rütbelerin hepsini kaldırdığı bir memlekette, bu adam, bütün rütbeleri, kazanmıştır. O memlekette, bulabilecek en şerefli isim O'na verilmiştir.

  Mercel Sauvage(Gazeteci)

  Bu, insanlığa denenmiş bir felsefe örneği olarak sunulabilir. Atatürk yüz yıllara sığabilecek işleri on yılda tamamladı.

  Gerrad Tongas(Yazar)
  14 Kasım 1938
  Cumhuriyet Gazetesi

  Atatürk öldü. Barış kubbesinin Doğu sütunu yıkıldı. Artık evrende barışı kimse garanti edemez. Nitekim Avrupalı devlet adamları; O'nun 1930'da yaptığı uyarı ve tavsiyeleri dinlememiş ve dünyayı 1939 yılında ikinci büyük savaş felaketinin içine sürüklemişlerdir.

  SANERWIN Gazetesi


  Atatürk, bir milleti, birkaç yılda asrileştirmek mucizesini göstermiştir.

  Paris-Le Temps

  Yeni Türk Devleti ile Ankara Andlasması'nın imzalanması nedeniyle; "Bizi arkadan vurdu, dağ başındaki haydutlarla, Mustafa Kemallerle anlaştı" diyenlere Fransız Başbakanının Mecliste verdiği cevap: Dağ başındaki haydutlar diye isimlendirdiğiniz kahraman Mustafa Kemal ve O'nun tüm askerleri burada olsalardı, teker teker hepsinin heykellerini dikerdik. Böylesine kahraman bir andlasma imzalamaktan gurur duyuyorum. (1921)

  Fransız Başbakanı BRIAND

  Kendisinin tarihi büyüklüğü, eseri olan yeni Türkiye'ye bakılarak bu günden ölçülebilir. Çelik gibi azim ve gayreti, uzağı gören akıl ve hikmetle birleşmiş olan bu gerçek halk önderi ve devlet adamı; Anadolu dağlarının en uzak ve ıssız köşesindeki köylere bile başka bir ruh aşılamıştır.

  Illustrierte Dergisi

  O, kendi milleti ve beşeriyet alemi için beslediği muhabbetle, bir dahinin neler yarattığına dair, cihana fevkalade heyecanlı bir sahne seyrettirmektedir.

  Herbert MELZIG

  FRANSA

  İnsanlığın bütün belirtileri O'nda kendini hemen gösteriyor.

  Noelle Gazetesi


  Eski Osmanlı imparatorluğu bir hayal gibi ortadan silinirken, milli bir Türk Devleti'nin kuruluşu, bu cağın en şaşırtıcı başarılarından birisidir. Mustafa Kemal, yüce bir eser ortaya koymuştur.Atatürk'ün parlak başarısı bütün sömürgeler için bir örnek olmuştur.

  Maurice BAUMANT(Profesör)


  Çok büyük bir adamdı...bir siyasi dahiydi.

  Excelsior Gazetesi


  Dünyanın, çağdaş, en büyük kişilerinden biri.

  Le Jour-Echo de Paris

  Atatürk'ün yurt kurtarıcı olduğunu, milletlerin en vefalısı olan Türkler asla unutmayacaklardır.

  Noell Roger Gazetesi

  Sırasıyla ihtilalci ve asi, sonradan muzaffer bir kumandan olan "Türklerin babası" Yeni Türkiye'yi yarattı, sultanları kovdu, kadınlara hürriyet verdi fesi kaldırdı, ülkesinde radikal bir inkılap yaptı.

  Paris-Soir'den

  Denilebilir ki onsuz, İslam alemi yolunu bulabilmek için elli yıl daha bekleyecekti.

  Berthe Georges-Gaulis  O, yüce bir dağa benzer. Eteğinde yaşayanlar bu yüceliği fark edemezler. Bu dağın azametini kavrayabilmek için, O'na çok uzaklardan bakmak gerekir.

  Claude FERRER
  Fransız Edibi
  15 Kasım 1938
  Cumhuriyet Gazetesi


  Türkiye tarihi, bugün her zamandan çok Batı ve Avrupa tarihinden ayrılmaz bir haldedir. Ve Atatürk'ün bu yöndeki gayretleri sonuçsuz kalmamıştır. Memleketlerimiz arasındaki yüzyılları aşan dostluk, bu gelişmenin temel öğelerinden biridir.

  Charles De GAULLE


  Kemal Atatürk'ün karakterinin bir cephesini göstermek itibariyle bir noktayı hatırlatmak isterim. Bize savaşlarından birini anlatıyordu. Birdenbire durdu: Görüyorsunuz ya, dedi: birçok zaferler kazandım. Fakat bunların en büyüğünden sonra bile her akşam, savaş alanlarında ölen bütün askerleri düşünerek içimde derin bir keder duyuyorum. Cesaret ve zekasından başka yüreği bu kadar yüce olan böyle bir Şef'in, yurdu için mucizeler yaratmış olmasına şaşılabilir mi?...

  George BENNES
  Vu Gazetesi-1938

  Devrin yüksek şahsiyetleri kitaplarda, konferanslarda Türkiye'nin asla değişmeyeceğini ve değişmeden öleceğini ilan etmişlerdi. Halbuki ölmeden değişti. Hem de kökünden ve baştan aşağı değişti. İnançlar, gelenekler, yöntemler yıkıldı. Son döküntülerini de yabancı zırhlıları ve kapitülasyonlar gibi memleketten sürüp attılar. Türkiye, ruhunu değiştirmişti. Tamamen ve tasavvur edilmesi mümkün olduğu kadar...

  Raymond CARTIER
  Le Nouvelliste Gazetesi

  İNGİLTERE

  Savaş sonrasının en ileri gelen devlet adamlarından biri. Kendi başına bir klas oluşturuyordu ve hemen her açıdan tekti.

  The Fortnightly, Londra

  Avrupa, savaştan sonra belirmiş az sayıdaki yapıcı devlet adamlarından birini kaybetti.

  Spectator


  Çağımızda hiçbir isim Atatürk'ün adı kadar büyük saygı yaratmamıştır.

  Observer


  İngiltere önce, cesur ve asıl bir düşman, sonra da sadık bir dost olarak tanıdığı büyük adamı selamlamaktadır.

  Sunday Times

  O, benzeri olmayan bir devlet adamı idi.Diktatörlerin tahammül edemediği serbest bir nizamla, demokrasilerin başaramadığı ve başaramayacağı işler yapmıştır. Tarihte böyle adamlar devirlerine kendi adlarını vermişlerdir.

  Word Price


  Herhangi bir olayı derinliğiyle kavramak, çıkar yolu görüp birdenbire harekete geçmek iktidarı, O'nun eşsiz otoritesinin başlıca kaynaklarından biridir.(1923)

  Grace Ellison (Gazeteci)

  AFGANİSTAN

  O büyük insan yalnız Türkiye için değil, bütün doğu milletleri için de en büyük önderdi.

  Emanullah HAN
  Afgan Kralı

  18 Kasım 1938
  Cumhuriyet Gazetesi
  İSRAiL

  Dünya, çağımızın en dikkat çekici adamlarından birini kaybetti.

  Palestine Post


  Mustafa Kemal Atatürk, kuşkusuz 20. yüzyılda dünya savaşından önce yetişen en büyük devlet adamlarından biri, hiçbir millete nasip olmayan cesur ve büyük bir inkılapçı olmuştur.

  Ben Gurion
  İsrail Başbakanı (1963)


  İSVEÇ

  O, olmasaydı modern Türkiye olmazdı. O'nun sayesinde Türkler, O'nun olağanüstü eserini izleyebilecekler ve zaten dünyaca pek yüksek olan onurlarını daha fazla yükseltebileceklerdir.

  Nya Dagligt Gazetesi

  İSVİÇRE

  Türkiye'yi yaratan, tarihimizin bu en büyük adamını başımı en derin hürmetle eğerek selamlarım.

  Profesör MORRF  Yalnız bir asker değil, aynı zamanda yüzyılımızın bir daha göremeyeceği bir dahi idi.

  Profesör SEKRETAN

  İTALYA

  Hayatının sonuna kadar milleti'nin mutlak güveni ile kurduğu devletin başında muzaffer kumandanının kişiliği, eşi görülmemiş bir karakter örneğidir.

  C.C.SFORZA


  Üstün iradesi, tükenmez cesareti ve eşsiz seziş ile hasımlarını dize getirdi. Fazilet ve ciddiyeti, üç yılda memleketine yalnız askeri, aynı zamanda tam ve doyurucu bir siyasi zafer kazandırdı.

  F.Perrone Di San Martino (Yazar)

  Atatürk'ün ölümü ile Yakın Doğu'nun gelişmesine birinci derecede etken olan son derece kuvvetli bir şahsiyet kaybolmuştur.

  Tribuna Gazetesi

  JAPONYA

  Şaşırtıcı ve çekici bir kişi. Asker olarak büyük, fakat devlet adamı olarak daha büyük.

  Japon Times

  Yüzyıldan beri Küçük Asya'nın çıkardığı en büyük lider.

  The Japon Cohronicle

  LÜBNAN

  Büyük adamlar, kuşaklarının başındadır. Türk Milleti'nin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında yılmayan büyük ve yurtsever bir insandı.

  KERAMA

  Lübnan Başbakanı, 10 Kasım 1963)

  O, Türkiye'nin önceki kuşaklarından hiçbirine nasip olmayan özgürlük ve güven dolu bir hayat sağladı. Başarıları, Türkiye'nin Avrupa devleti olmasını sağladı, yakın doğunun tarihini değiştirdi.

  Times Gazetesi

  Savaşta Türkiye'yi kurtaran, Savaştan sonra da Türk Milletini yeniden dirilten Atatürk'ün ölümü, yalnız yurdu için değil, Avrupa için de büyük kayıptır. Her sınıf halkın O'nun ardından döktükleri içten gözyaşları bu büyük kahraman ve modern Türkiye'nin Ata'sına değer bir görünümden başka bir şey değildir.(1938)

  Winston CHURCHILL
  İngiltere Başbakanı

  Atatürk, Türk Milleti'nin ruhunda Türk Bayrağı gibi dalgalanan bir baştı.

  Daily Telegraph

  Cumhuriyet Türkiyesi'nin Devlet Başkanı Kemal Atatürk, diğer önderlerde görmeye alışmadığımız şu değerli nitelikleri kişiliğinde toplamış bulunuyor: alçak gönüllülük, yeterlilik ve başarı...

  The Truth Dergisi

  O genç ve dahi Türk Şefi'nin o esnada Çanakkale'de bulunması, müttefikler bakımından talihin en acı darbelerinden biridir.

  Alan Moorehead(Yazar)

  Atatürk, eskimiş bilimlerle boş yere kafasını yormamış olduğundan daha taze ve cesur düşünen bir önderdir. Kendisi için, bugünkü Avrupa'nın en güçlü Devlet Adamıdır diyebileceğimiz Atatürk, hiç şüphesiz devlet adamlarının en cesur ve orijinalidir.

  Herbert Sideabotham(Yazar)

  ARNAVUTLUK

  Bu Türk Milleti yastadır.Çünkü yeni Türkiye'nin yaratıcısı olan eşsiz şefini kaybetmiştir.

  Stipsi Gazetesi

  AVUSTURYA

  Büyük düşüncelerin adamı...bir devlet mimarıydı.

  Neue Freie Presse, Viyana


  20 Kasım 1938
  Cumhuriyet Gazetesi  Kelimenin tam anlamıyla bir yapıcı ve yaratıcı olan Atatürk, dünya haritasında memleketine yepyeni bir sınır çizmiştir...

  L'Orient Gazetesi (1938)

  Atatürk, dünyanın çok nadir yetiştirdiği dahilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir.

  Ennehar Gazetesi (1938)

  Dünyanın çok nadir yetiştirdiği dahilerdendir. Dünya tarihinin gidişini değiştirmiştir.

  An Nahar

  MACARİSTAN

  Yüzyılımızda, "olmayacak hiçbir şey yoktur" şeklindeki tarihi gerçeği ispatlayan ilk adam olmuştur.

  Esti Ujsag.Macar.

  Dünya, bu savaş ve barış kahramanı büyük adamın ölümü ile yoksul düşmüştür.

  Pester lioyd Gazetesi

  Türkiye'yi bir arı kovanına ve bütün Türkleri de bal aramaya çıkmış çalışkan arılara benzetiyorum. Nasıl arılar beylerinin etrafında toplanıp çalışırlarsa bütün Türk Milleti bu gün büyük dahi Mustafa Kemal etrafında toplanmışlardır.

  Prof.M.Zaajti Franes


  MISIR

  Çağının, belki de tüm tarihin en olağanüstü kişilerinden biri.

  Egyptian Gazete

  NORVEÇ

  Atatürk, tarihte, memleketinin en büyük adamlarından biri olarak kalacaktır.

  Le Morgen Bladet Gazetesi

  PAKİSTAN

  Kemal Atatürk, yalnız bu yüzyılın en büyük adamlarından biri değildir. Biz Pakistan'da, O'nu geçmiş bütün çağların en büyük adamlarından biri olarak görüyoruz. Askeri bir ****, doğuştan bir lider ve büyük bir yurtsever...

  Eyüp Han
  Pakistan Cumhurbaşkanı


  Bizim aslımız rengi uçmuş bir kıvılcım iken, O'nun bakışı ile cihanı kaplayan ve aydınlatan bir güneş haline geldik.

  Ikbal(Sair)

  POLONYA

  O'nun yaratıcı ruhunun ve ateşli yurtseverliğinin harekete geçmemiş olduğu hiçbir alan yoktur...

  Gazeta Polska

  ROMANYA

  Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır.

  Independance Romaine Gazetesi(12 Kasım 1938)

  Bir milleti, uçurumun kenarından sarsılmaz azmiyle kurtaran, kuvvetlendiren, yükselten yöneticiler arasında Atatürk, en birincisidir.

  Timpul Gazetesi(12 Kasım 1938)

  RUSYA

  Şöhreti bütün cihana yayılmış olan tecrübeli başkanın yönetimi herkesin sevgi ve saygısını çeken büyük Türk Milleti'nin milli bağımsızlığını devamlı bir başarı ile kuvvetlendirmiş ve yeni milli yapısını yaratmıştır.

  Sovyet Başbakanı Kalinin


  SURİYE

  Vatanını muhakkak bir parçalanmaktan kurtararak devlet gemisini güvenilir bir limana götürdükten sonra milletinden bir taht istemedi. O, kelimesinin bütün anlamıyla bir insan, eşsiz bir dahi, kahraman bir asker ve siyaset adamı idi...

  Elifba Gazetesi

  Atatürk'ün başardığı işler mucize ve harika kabilindedir. Birkaç yıl içinde memleketinde yaptığı inkılaplar, birkaç yüzyılda gerçekleştirilmeyecek işlerdir.

  El Tekaddum Gazetesi

  YUGOSLAVYA

  Atatürk'ün ****sı, tarihte Türk Milleti'nin taşıdığı ruhun faziletine en yüksek örneklerinden birini teşkil edecektir.

  Branko Aczemovic (Elçi)

  Tarih, silinmez harflerle bu devlet adamının ismini hak edecektir. Atatürk bir halk adamıdır. Kırılmaz azmi, keskin zekası ve kudreti kendisini yendiği alın yazısının önüne getirmiş, böylece yeni Türkiye'nin yaratıcısı olmuştur.

  Politika Gazetesi

  YUNANİSTAN

  Türkiye, dost ve düşmanlarının hayran olduğu bir **** adama, malik bulunmak bahtiyarlığına erişmiştir.

  Katimerini


  Atatürk öyle bir insandır ki, hayali değildir. İstediğini bilir, bildiğini yapar, yapamayacağı bir şeyi de istemez.

  Avusturyalı Heykelci KRIPPEL

  BELÇİKA

  Milletine bu kadar az zamanda bu ölçüde hizmet edebilen tek devlet adamı Atatürk'tür.

  Libre Belgique gazetesi

  BULGARİSTAN

  Hiçbir memleket, yeni Türkiye'nin Ata'sı tarafından başarılan kadar güçlü, hızlı ve kökten bir yenilik hamlesine erişmemiştir.

  Bulgar Dness Gazetesi

  ÇİN

  Mustafa Kemal yeni Türkiye'nin kalbidir. Eski, yıpranmış bir toplumdan yepyeni, güçlü bir millet yaratmış, eşsiz kişiliğiyle kendini herkese saydırmış, enerjisiyle herkesi kendine inandırmıştır.

  Ma Shao-Cheng(Yazar)

  DANIMARKA

  Atatürk, şahsiyet ve yeteneğin dev gibi bir simgesi idi, O, yirminci yüzyılın en görkemli olayını yaratan adamdı.

  National Tidende Gazetesi

  Atatürk, yirminci asrın en büyük gerçeğini yaratan adamdır.

  Kopenhag-National Tidende

  FİNLANDİYA

  Atatürk, olağanüstü nitelikte bir devlet adamı, savaş sonrası dünya tarihinin en önemli simalarından biri idi.

  Hufvud Stadbladet Gazetesi

 4. #14
  Üyelik tarihi
  Mayıs.2009
  Mesajlar
  1.907

  Ynt: 10 Kasım

  1881-193?
  SMMM

 5. #15
  Üyelik tarihi
  Ekim.2008
  Mesajlar
  1.560

  Ynt: 10 Kasım

  Sadece 10 Kasımlarda değil seni hergün anıyor ve arıyoruz..

 6. #16
  Üyelik tarihi
  Ekim.2010
  Mesajlar
  524

  Ynt: 10 Kasım

  Ronin sözcüğü efendisiz savaşçı (samuray) anlamına gelmekteyse de aylak, boşta gezer şeklinde de kullanılmaktadır. Kelime anlamına bakıldığında ronin &quot;dalga adam&quot; demektir ve denizdeki dalgalar gibi oradan oraya savrulan kişi anlamına gelmektedir.

 7. #17
  kbrs16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  kbrs16 Guest

  Ynt: 10 Kasım


 8. #18
  Üyelik tarihi
  Temmuz.2008
  Mesajlar
  71

  Ynt: 10 Kasım

  saygı ve sevgiyle anıyoruz.
  BİR GÜN HERKEZ BEŞİKTAŞLI OLMASIN<br />BIRAKIN O AYRICALIK BİZDE KALSIN

 9. #19
  Üyelik tarihi
  Kasım.2010
  Mesajlar
  7

  10 Kasım Atatürk' ü Anma Günü.!

  Merhaba Arkadaşlar...
  Büyük Önder Atatürk 'ü Saygıyla Anıyoruz. İZİNDEYİZ ATAM.
  ONURUMUZ ULU ÖNDER ATATÜRK,BİZE EMANET ETTİĞİN BU VATAN BIRAKTIĞIN GİBİ DEĞİL OLMASI İÇİN DE BİR MUSTAFA KEMAL İN DAHA GELMESİ GEREK...KALBİMİZDESİN...  Konu başlığı ve içeriğinde Büyük Harf kullanmak yasaktır.!
  Lütfen Forum Kuralları' na uyunuz.!


 10. #20
  Üyelik tarihi
  Eylül.2005
  Mesajlar
  1.802

  Ynt: 10 Kasım


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Kasım Ba Bs Formu Hk.
  Konu Sahibi kdryksk83 Forum KDV
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 04.Ocak.2017, 14:55
 2. 2015 Kasım Agi
  Konu Sahibi mes_ar Forum Vergi Usul Kanunu
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 27.Kasım.2015, 13:15
 3. Kasım Ayı SSK Bildirimi
  Konu Sahibi Stajyer001 Forum SGK Mevzuatı
  Cevap: 10
  Son Mesaj : 21.Aralık.2011, 22:48
 4. 1 Kasım?da Hastalanmayın!
  Konu Sahibi nane Forum SGK Mevzuatı
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 31.Ekim.2008, 13:29
 5. Kasım 2006 Kdv
  Konu Sahibi beyza Forum KDV
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 21.Haziran.2007, 10:32

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36