kamu işçi maaş

Konu: Bu Forum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bundes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bundes Guest

Bu Forum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben buraya 15 gün önce bir şeyler yazdım bazı şeyler öğrenmek için, nedense admin arkadaşlar bile cvp yazmamışlar yoksa bu forum daha aktif değil mi??

Ynt: Bu forum hakkında ne düşünüyorsunuz??

selam bundes:
    foruma sorulan sorular kimi zaman gözden kaçabiliyor ya da eskidi ise kimse pek bakmıyordur. Genelde günlük konulara bakılır. Bir sorunuza cevap yazılmaması forumun pasif olmasına bağlanamaz elbette... Ama inanınki şu günlerde dönem sonu işlemleri, geçici vergiler, Ba ve Bs formları, ssk işlemleri, kdv beyannameleri, muhtasar beyannameler, işe başlama-bırakma ve ekstralar ekstralar... derken kimi zaman cevap yazmayı bırakın, forumu bile açamıyoruz. Eminim ki diğer birçok arkadaşlar da aynı durumdalar. İkinci bir olasılık sorunuzu görenler belki o konuda yeterince bilgi sahibi değildir. Yanlış-eksik cevap verme endişesi her zaman vardır. Ve unutmayın ki muhasebe bir ağaç ise o ağacın binlerce dalı vardır...
    HAYIRLI ÇALIŞMALAR

Ynt: Bu forum hakkında ne düşünüyorsunuz??

Sayın Özalp' a katılıyorum.

Forum bir tartışma-paylaşım platformudur. Adminlerin görevi forumun düzenini sağlamaktır. Forumumuzu yakından takip ederseniz ne kadar aktif olduğunu göreceksiniz. İlginize teşekkür ederiz.

nane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nane Guest

Ynt: Bu Forum Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bundes yazdıkların 22/01/2007 tarihli mesaj içinse hatayı biraz da kendinde ara. sorununu ilk yazdığın bölümde sy Ogün Güneş'in "Dosya Paylaşımı" konusuna baksaydın o soruyu yazma gereği duymazdın.

Bundes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bundes Guest

Alıntı nane Nickli Üyeden Alıntı
    Bundes yazdıkların 22/01/2007 tarihli mesaj içinse hatayı biraz da kendinde ara. sorununu ilk yazdığın bölümde sy Ogün Güneş'in "Dosya Paylaşımı" konusuna baksaydın o soruyu yazma gereği duymazdın.
    bu yazdıklarınızı yeni görüyorum sen hakimmisinde hemen öldürüyorsun beni ben hata yapmadım ve hatada aramadım uslubunu beğenmedim ve seni sallamıyorum adam gibi yaz sonra konuşalım sen kimsin beni yargılıyorsun

Tamer Başkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamer Başkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi

Lütfen nezaket sınırları dışına çıkmayalım.
    [u]Saygılarımla,[/u]<br />Vergi için muhasebe değil, bilgi için muhasebe. (Sn.Onursal Taştan&#39;a bu güzel cümle için Teşekkürlerimle)<br />[flash=500,35]http://www.alomaliye.com/forum/kurallar.swf[/flash]<br /><br />http://www.alomaliye.com/

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)