kamu işçi maaş

Like Tree30Beğeni

Konu: Bozüyük Ziyareti

a.makineci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    a.makineci isimli Üye şuanda  online konumundadır Forum Müdavimi
    Merhaba ;

Cumartesi günü sabah 10.00 dan akşam 22.00 ye kadar çok zevkli ,neşeli ve bilgi akışı içerisinde geçen buluşmamızı gerçekleştirdik. Sevgili Tahsin'e ve Kevork üstada sonsuz teşekkürler. Herhalde geri dönüş olmasa sabaha kadar bile oturabilirdik.
    Her iki dostuma da güzel sözleri için ayrıca teşekkürler.

Bir teşekkürüm de Sevgili Ferhat üstada. Son anda rahatsızlığı nedeni ile katılamadı ama yine de gün içerisinde telefonla bile olsa yine aramızdaydı. Tekrar geçmiş olsun diliyorum kendisine..

Daha önce hiç birbirini görmeyen üç forum üyesi bir şekilde buluşup bitmesini istemedikleri güzel bir gün geçiriyorlar. İşler bitmez ama ömürler bitiyor. Fırsatları değerlendirmek gerek. Bir sonrakine inşallah daha kalabalık oluruz.

Evet sevgili forumdaşlar işte Alomaliye'nin güzelliği burada .Teşekkürler Alomaliye .....

Abdullah MAKİNECİ
    Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı a.makineci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ;

Cumartesi günü sabah 10.00 dan akşam 22.00 ye kadar çok zevkli ,neşeli ve bilgi akışı içerisinde geçen buluşmamızı gerçekleştirdik. Sevgili Tahsin'e ve Kevork üstada sonsuz teşekkürler. Herhalde geri dönüş olmasa sabaha kadar bile oturabilirdik.
    Her iki dostuma da güzel sözleri için ayrıca teşekkürler.

Bir teşekkürüm de Sevgili Ferhat üstada. Son anda rahatsızlığı nedeni ile katılamadı ama yine de gün içerisinde telefonla bile olsa yine aramızdaydı. Tekrar geçmiş olsun diliyorum kendisine..

Daha önce hiç birbirini görmeyen üç forum üyesi bir şekilde buluşup bitmesini istemedikleri güzel bir gün geçiriyorlar. İşler bitmez ama ömürler bitiyor. Fırsatları değerlendirmek gerek. Bir sonrakine inşallah daha kalabalık oluruz.

Evet sevgili forumdaşlar işte Alomaliye'nin güzelliği burada .Teşekkürler Alomaliye .....
    Evet abi aynen katılıyorum.Yıllardır birbirimizi görmeden yazışıyoruz.Görmediğimiz halde samimiyeti nasıl ilerletmişiz ki,yüz yüze bile bu samimiyet kat kat fazlalaşıyor.Bu da tabiki öncelikle içinizdeki samimi duygulardan sonrasında alomaliyeden kaynaklanıyor.
    Sizler gibi değerli üstadları tanımış olmayı ayrı bir gurur vesilesi olarak addediyorum.Her daim bir arada olmak temennisiyle sevgi ve selamlarımı iletiyorum.
    ksimkesyan, a.makineci ve admin bunu beğendi.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

ferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ferhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sevgili dostlarım.

Valla gelemediğim için öyle pişmanım ki . Ama kendimi affettireceğim. SÖZ.
    Tahsin Kurt ve ksimkesyan bunu beğendi.

Değerli üstadlarım bir gün de veya bir akşam iş çıkışı Kadıköy de veya istediğiniz bir yerde toplansak çok güzel olur, siz değerli ağabeylerimi şahsen tanımayı çok isterim. Saygılarımla

Sevgili Day-Dream ben Kadıköy Rıhtımdayım.Çoğu üstad karşıda.Ferhat,Kevork,Aşkın,bu arkadaşlar karşıda.Kadıköy bölgesinde başka arkadaşlar var mı açıkcası ben bilmiyorum.Sonuçta ben Kadıköy'deyim,sizle veya başka diğer arkadaşlarla tanışmayı birer kahve içmeyi tabiki çok isterim.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

ksimkesyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ksimkesyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sevgili Tahsin,

Bozöyük'e gittik Kadıköye mi gelmiicez...Zevkle..
    Saygılar,
    Kevork Simkeşyan

Kevork abim öyle demek istemedim rica ederim Tabiki koşa koşa gelirsiniz bilmez miyim.

Tahsin ağabey senin oralar çok güzel hareketli ,önce bir inegöl köftesi yeriz, sonra bir yerlere otururuz , yeterki katılım olsun

Fotoğraf çok iyi hocam ellerinize sağlık iyi gezmişsiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)