taşeron kamu işçi maaş programı

Like Tree5Beğeni

Konu: Sinemanın Gerçek Yüzü

Talking Sinemanın Gerçek Yüzü

sinema da geçmiş yıllarda bir film izlemiştim ne bir konu ne bir aksiyon saçma sapan hareketler düşündüm taşındım sinemaya neden böyle bir film gelmiş diye yıllar sonradan anladım izlediğim o saçma sapan film . çok önemliymiş ne bir konu ne bir içerik anlamak mümkün değil .o filmin sinemeya gelmesi seyirci bulmasının sebebi film değilmiş ne de gişe bir toplum böyle saçma sapan anlamsız şeylerle uğraştığı için sinemacılarda böyle bir film çevirmiş seyircide epey bulmuş kendi seyirciside hazır .müthiş bir gişe ama ne bir konu ne de bir içerik var SİNEMA bu olsa gerek. gerçekten filmdede hiç bir şey yok bir saniyesini bile anlamdan 10 tl gitti şimdi o saçma sapan konusuz film benim gözümde yüzüklerin efenedisinden daha değerli oldu

Bilmemek Bilmekten İyidir ? Düşünmeden Yaşayalım Mara ...

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Tarz meselesi Bizim saçma dediklerimize sinema eleştrimenleri tam not verebiliyor.Biz filmde aksiyon ya da süreklilik veya da iyi bir kurgu beklerken,bir başkası kamera açılarına,güneş ışığının nasıl yakalandığına veya bir sahnedeki repliğe dikkat ediyor.Çoğu eleştirmeni de dinleyin,hiç birşey anlamazsınız.O kendi çerçevesiyle değerlendirirken, biz de kendi çerçevemizle,daha doğrusu beklentilerimizle değerlendiriyoruz.O yüzden bize saçma gelen bir film bir başkası için müthiş bir çalışma olabiliyor.Bizler,yani izleyiciler çok basitçe örneğin asla filmin kamera arkasındaki bir ışıkçı gözüyle bile bakamayız.Çünkü o kişi,filmin sonunda,bir sahnedeki ışığı çok iyi yakaladığını düşünerek övünürken, bizler keşke o sahnede adamın suratına 2 tane daha patlatsaydı diye düşünürüz Belki mesleğimiz sinema eleştirmenliği veya ona yakın bir meslek olsa, eminim daha farklı gözle filmleri izleriz.Ama bizler tipik tüketiciyiz.Bizim felsefemiz,"izle ve geç"'ten ibaret. Onları anlayamayışımız birazda bu yüzden olsa gerek
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Bu arada ben affleck rol aldığı the accountant filmini de izlemenizi tavsiye ederim.Doğuştan otizm hastası,matematik ****sı kiralık katil olan bir muhasebeciyi anlatıyor

Bizim mesleği bizimkilerde ki Ergün Bey bitirmiştir Sonra ne yapsak karizma düzelmiyor
    ayk_byk bunu beğendi.

Alıntı smtzdmrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben affleck rol aldığı the accountant filmini de izlemenizi tavsiye ederim.Doğuştan otizm hastası,matematik ****sı kiralık katil olan bir muhasebeciyi anlatıyor
    İzledim.Güzel filmdi.
    nguroy ve smtzdmrr bunu beğendi.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

yerli filmler son zamanlarda senaryo da hep çürümüş dişler var yazık o kadar emeğe izleyiciye de yazık
    URUM79 bunu beğendi.

Sinema sever olarak İmdb portalı tam bana göre. Yüksek puan almış filmler düşük puan almış filmlere göre kesinlikle fark ediyor. Test ile sabitdir.
    Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe
    insan yeni okyanuslar keşfedemez.

bizimkilerde ki ergun bey yani filmdeki muhasebeci tam bir komik çaycıyla da kavga ediyor çaycı muhasebeciye söylüyor patronumuz yani şirket ortakları koltuklarına otursa bile suç ,kapıyı ergun bey açıyor şirket ortaklarına çayınız geldi söylüyor eksik bir şey olmasın diye çaycıya tembihliyor çay servisini kontrol ediyor ;gerçekten ergün bey muhasebeyi bitirmiş
    Bilmemek Bilmekten İyidir ? Düşünmeden Yaşayalım Mara ...

Bahsettiğiniz film hangi film anlayamadım hocam?

Alıntı sefserif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz film hangi film anlayamadım hocam?
    Ben Affleck'in muhasebeciyi canlandırdığı bir film.Bizim gibi pek çantasıyla gezmiyor,başka birşeyle geziyor Yukarıda filmin ismi yazılmış.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)