kamu işçi maaş

Konu: Ek 10

Ek 10

Merhaba arkadaşlar,
    Bir personelimiz doğum izninde. Ek 10 la beraber doğum izninde olduğunu belirten raporu sgk ya gönderdik. bunu hastane zaten bize gönderiyor diye ek 10 u ve ekindeki raporu almamışlar. bildiğim kadarıyla hastane gönderse bile ek 10 la beraber raporu sgk ya vermek gerekiyor, bu durumda ne yapmak gerek?

?Şahsiyetli kişiler inandıkları gibi ve tavizsiz yaşarlar. Böyle insanların hayat çizgilerini dünyevi endişeler değil, ulvi inançları belirler. Muhsin YAZICIOĞLU ömrü boyunca taviz vermeden yaşayan yüce bir kişilik??

Ynt: Ek 10

ek-8 eksik gün bildirim formunun amacı başkadır. sanırım kurumda yanlış birime vermek istediğiniz için için geri çevirmiş olabilirler. kurumda ek-8 eksik bildirim formunu alan özel bir ünite vardır. oraya verin. bu ünitenin bu belgeyi alması mecburidir. herhangi bir şekilde geri çeviremez.
    HER BİLENİN ÜSTÜNDE MUTLAKA BİR BİLEN VARDIR!!!

ek 8 ek 10 olmadı mı?
    ?Şahsiyetli kişiler inandıkları gibi ve tavizsiz yaşarlar. Böyle insanların hayat çizgilerini dünyevi endişeler değil, ulvi inançları belirler. Muhsin YAZICIOĞLU ömrü boyunca taviz vermeden yaşayan yüce bir kişilik??

Alıntı mes_ar Nickli Üyeden Alıntı
    ek 8 ek 10 olmadı mı?
    Evet eksik gün bildirim formu Ek-10 'dur.

ben hala ek-8 veriyorum. bir sorunla karşılaşmadım. ama tabi en son şeklini vermek en güzeli ve doğru olanıdır.
    HER BİLENİN ÜSTÜNDE MUTLAKA BİR BİLEN VARDIR!!!

yarında eksik evrak gönderdi diye ceza keser bunlarr
    Ümitsiz olmayın , Ümit SİZ olun.....

nane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nane Guest

Alıntı real01 Nickli Üyeden Alıntı
    ben hala ek-8 veriyorum. bir sorunla karşılaşmadım. ama tabi en son şeklini vermek en güzeli ve doğru olanıdır.
    ipc hazırlıklı olun. Kanuni şekle uymadığınızdan eksik günleri aylık bildirim ile tamamlamanız istenebilir. Eğer isterler ise kurumun kolaylık göstereceğini sanmam. Ancak yargı yolu ile belki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)