kamu işçi maaş

Konu: SGK hk.

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Haziran.2005
    Mesajlar
    79

    SGK hk.

    selam arkadaşlar
    yeni tescil no aldığımız mükelelfimizie 19 ve 43 yaşında işçi çalışmaya başlayacak.43 yaşındaki işçi 31.05.2009 tarihinden itibaren çalışması yok.19 yaşındaki işçimizde 1 yıldan fazla çalışması yoktur.hanfgi teşvikten yararlanmamızı bize öneriirsiniz? tşkler


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Ocak.2006
    Mesajlar
    731

    Ynt: SGK hk.

    4447 geçici 7 ve 9. maddelerini araştırınız. bizim önerimizle olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36