Konu: 4447 sayılı kanun geçici 10.madde

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Mesajlar
    152

    4447 sayılı kanun geçici 10.madde

    İyi çalışmalar,


    Bir okulun kantin işletmeciliği yapan bir işyerinin 6111 sayılı kanunun 4447 sayılı geçici 10.maddesinden yararlanabilme durumu nedir? Yani 3-4 yıl önce ihale usulüyle işletmeyi almış. Hani sormak istediğim soru şu :
    Böle bir işletmeye yapılacak işöçi girişileri şartları sağlaması kaydıyla bu teşvikten faydalanabilir mi?


    Teşekkür ediyorum.


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Mesajlar
    152

    Ynt: 4447 sayılı kanun geçici 10.madde


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. SSK 6111/ 4447 Sayılı 10.Madde Teşvik Kanunu
    Konu Sahibi BUSEGAYE Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 78
    Son Mesaj : 17.Ocak.2013, 16:34
  2. 6111/4447 Sayılı 10.Madde Teşviki ?
    Konu Sahibi Yeniyurt Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 21.Şubat.2012, 10:50
  3. 6111- 4447 geçici 9 madde
    Konu Sahibi terapist13 Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 09.Haziran.2011, 13:46
  4. 4447 Sayılı Kanun Geçici 7.Madde (18-29 Yaş Teşviği)
    Konu Sahibi accounter Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 24
    Son Mesaj : 05.Ocak.2011, 10:42
  5. Cevap: 0
    Son Mesaj : 14.Kasım.2008, 16:44

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35