cfo-bmi

Konu: 4447 geçici 10.maddesi teşvikinde kısmi çalışma mümkünmü?

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Ekim.2009
    Mesajlar
    14

    4447 geçici 10.maddesi teşvikinde kısmi çalışma mümkünmü?

    4447 SK geçici 10. maddesine göre teşvikten faydalanılan işçi için kısmi istihdam yada puantaj kaydı ile eksik çalışması sorun teşkil eder mi?


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Kasım.2007
    Mesajlar
    89

    Ynt: 4447 geçici 10.maddesi teşvikinde kısmi çalışma mümkünmü?

    kısmi çalışma sorun yaratmıyor. çünkü sadece çalışan işçi sayısına bakıyorlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Cevap: 51
    Son Mesaj : 02.Mayıs.2018, 16:38
  2. 29 Yaş Üstü Erkek 6111 Sayılı Kanun 4447 Geçici Maddesi
    Konu Sahibi mustaaadyg Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 28.Ocak.2015, 11:43
  3. Cevap: 2
    Son Mesaj : 30.Ocak.2013, 11:50
  4. 4447 Kanunun Geçici 10. Maddesi
    Konu Sahibi ozgul35 Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 24.Nisan.2012, 08:05
  5. 4447 geçici 7 maddesi hakında
    Konu Sahibi cevat kerem Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 6
    Son Mesaj : 23.Haziran.2010, 22:06

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36