kamu işçi maaş

Konu: Vizite Giriş Sistemi

Vizite Giriş Sistemi

Merhaba,

10.05.2012 tarihinde işe giren bir personel 14-17.05.2012 tarihleri arasında rapor almış, ben bu raporu vizite sisteminde bildiremiyorum "Girilen sigortali bilgisi ilgili işyerinde çalışır görünmüyor." şekline bir uyarı görüyorum. bunun sebebi ne olabilir? bildirim yapamayacaksam puantajındada istirahat olarak gösteremeyeceğim anlamımı taşımakta?
    Yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: Vizite Giriş Sistemi

Önce ya aylık bildirimi verecek veya hesap fişini dolduracaksınız, sonra istirahat bildirimini yapacaksınız.
    [B] Nane Üstada Saygılarımla;<br />[img]http://www.loadtr.com/b-64797-icon.gif[/img]admin_fast&#39;dan -&gt; [url=http://forum.alomaliye.com/index.php?PHPSESSID=5b843dee23a9503dcf1ac743e2795156&amp;topic=4231.0] [color=purple] [b]Forum Kuralları[/url]

Rietveld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rietveld isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi

Ynt: Vizite Giriş Sistemi

Kişi işe Mayıs ayında girdiği için ve Mayıs ayı bildirgesi daha gönderilmediği için sistem o kişiyi sizin işyerinde görmüyor.

Mayıs ayı bildirgesini yollamanız lazım ancak Haziran'da yollamanız gerekiyor onu.O yüzden SGK'nın sitesinde e-bildirge'den giriş yapıp bu kişi için 29 Mayıs'a kadarki çalışmasını gösteren bir "Sigortalı Hesap Fişi" girişi yaparsanız sistem o kişiyi görür ve çalışamazlık bildirimini yapabilirsiniz.
    __Emrah GEDIK__ RSA

MErhaba,
    Rapor onaylamaya devam ederken verdigim ara sonrası vizite giriş ekrarnına girmeye calıstıgımda "Kullan?c? Ad?", "??yeri Kodu", "Sistem ?ifresi" veya "??yeri ?ifresi" alanlarından biri veya birkaçı hatalı ! Kontrol edip tekrar deneyiniz. uyarısı almaya başladım, ve baglı diger firmalar için denedigimde de aynı sorunun oldugunu gordum,

Aynı durum ile karsılasan var mıdır? SOrunun genel mi yoksa firma kaynaklı mı oldugundan emin olmaya calısıyorum da

Teşekkürler

Rietveld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rietveld isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı Utku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MErhaba,
    Rapor onaylamaya devam ederken verdigim ara sonrası vizite giriş ekrarnına girmeye calıstıgımda "Kullan?c? Ad?", "??yeri Kodu", "Sistem ?ifresi" veya "??yeri ?ifresi" alanlarından biri veya birkaçı hatalı ! Kontrol edip tekrar deneyiniz. uyarısı almaya başladım, ve baglı diger firmalar için denedigimde de aynı sorunun oldugunu gordum,

Aynı durum ile karsılasan var mıdır? SOrunun genel mi yoksa firma kaynaklı mı oldugundan emin olmaya calısıyorum da

Teşekkürler
    Birkaç firmaya giriş yaptım sorun yok bende. Bulunduğunuz bölgede bir sorun olabilir. Şifreleri yanlış girdiğinizi düşünmüyorum. İsterseniz bağlı bulunduğunuz SGK'ya bir sorun.
    __Emrah GEDIK__ RSA

Evet bölge ile alakalı imiş soylediginiz gibi, şu an problemsiz giriş yapabiliyoruz
    Teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)