cfo-bmi

Konu: 4447 Sayılı Kanunun Geçici 10.Maddesi Teşvik Başvurusuyla İlgili

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Ocak.2013
    Mesajlar
    10

    4447 Sayılı Kanunun Geçici 10.Maddesi Teşvik Başvurusuyla İlgili

    Merhaba,
    Teşvik şartlarına uyan personellerle ilgili onaylama işlemini e-bildirgede yaparak barkodlu belgesini alıyoruz.Tekrar bu barkotlu evrağı bir dilekçe ekinde bağlı bulunduğumuz sigorta birimine vermemiz gerekiyor mu?
    Teşekkürler..


  2. #2
    Üyelik tarihi
    Ekim.2011
    Mesajlar
    28
    gerekmiyor

  3. #3
    Üyelik tarihi
    Kasım.2006
    Mesajlar
    70
    Mesleki diploma veya teşvik süresini arttırıcı bir belgesi var ise kuruma dilekçe ekinde bu durumu bildirmekte fayda var. Sadece iş kur kaydından dolayı +6 ay ve diğer durumlarından dolayıda diyelim 24 ay teşvik hakkı var buda toplam 30 ay ise sorduğunuz soru için bildirime gerek yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Cevap: 51
    Son Mesaj : 02.Mayıs.2018, 16:38
  2. 4447 Kanunun Geçici 10. Maddesi
    Konu Sahibi ozgul35 Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 24.Nisan.2012, 08:05
  3. 4447 sayılı kanunun 9. maddesi 2010-33 sayılı genelge
    Konu Sahibi semihy79 Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 4
    Son Mesaj : 28.Ekim.2010, 07:56
  4. 5084 sayılı teşvik kanunun 4.maddesi yürürlüktemi
    Konu Sahibi torlak Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 09.Mart.2010, 14:20
  5. 4857 Sayılı Kanunun 25/II-g Maddesi İle İlgili Bir Yargıtay Kararı
    Konu Sahibi Tamer Başkan Forum İş Kanunu Mevzuatı
    Cevap: 0
    Son Mesaj : 07.Haziran.2007, 13:53

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36