cfo-bmi

Konu: Vizite Giriş Sistemi Rapor Görünmemesi

Vizite Giriş Sistemi Rapor Görünmemesi

Ticaret Meslek Lisesinde İşletmelere öğrenci gönderiyoruz.15 eylülde sigrorta ilk defa giriş yaptık.Ekim ayında ilk bidirgeyi vereceğiz.Öğrencilerden rapor alanlar var; raporlar elimizde; fakat vizite giriş sisteminde '' rapor bulunamadı'' yada '' Girilen sigortalı çalışır görünmüyor'' gibi uyarılar çıkıyor. E bildirge de istirahat kodunu işaretleyerek bildirgeyi hazırladık. Allah rızası için bilgisi olan ya da bu durumu yaşayan arkadaşlarımız var mı?

Rietveld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rietveld isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Siz Eylül ayı bildirgesini göndermeden önce öğrenci raporu aldıysa sizin sistemde gözükmez.Çünkü raporu alırken sizde sigortalı olduğu gözükmüyordu Eylül bildirgesini göndermediğiniz için.O yüzden rapor gelmedi sizin sisteme.

Yanlız şöyle birşey var.Eğer sadece rapor kaynaklıysa eksik günler , aylık bildirgede 01-istirahat kodu ile eksik gün bildirmeniz yeterli.Bu rapor onaylanmış olarak kabul ediliyor.Ayrıca vizite giriş sisteminden raporu onaylamanıza gerek yok.Siz elinizdeki raporlara göre aylık bildirgede istirahat bildirimini yapın yeterli.
    __Emrah GEDIK__ RSA

Alıntı Rietveld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz Eylül ayı bildirgesini göndermeden önce öğrenci raporu aldıysa sizin sistemde gözükmez.Çünkü raporu alırken sizde sigortalı olduğu gözükmüyordu Eylül bildirgesini göndermediğiniz için.O yüzden rapor gelmedi sizin sisteme.

Yanlız şöyle birşey var.Eğer sadece rapor kaynaklıysa eksik günler , aylık bildirgede 01-istirahat kodu ile eksik gün bildirmeniz yeterli.Bu rapor onaylanmış olarak kabul ediliyor.Ayrıca vizite giriş sisteminden raporu onaylamanıza gerek yok.Siz elinizdeki raporlara göre aylık bildirgede istirahat bildirimini yapın yeterli.
    Teşekkür ederim sağolun.

benim iş kazası raporum vardı 2gün ayrı 3gün ayrı sgkya başvurdum alanyayı aramanız lazım dedi aradım benden karakola verdiğim ifadeyi istedi şirketi aradım faxlayın diye şirket tamam fakladık diye bana haber verdi tekrar alanyayı aradım yok bize gelmemiş dedi durumun aynısını şirkete söyledim şirket bu sefer bana diyor seninnraporun sistemde gözükmüyor ne yapmam lazım yardımcı olun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)