kamu işçi maaş

Konu: 29 Yaş Üstü Erkek 6111 Sayılı Kanun 4447 Geçici Maddesi

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Mart.2013
    Mesajlar
    16

    29 Yaş Üstü Erkek 6111 Sayılı Kanun 4447 Geçici Maddesi

    29 Yaş Üstü Erkek 6111 Sayılı Kanun 4447 Geçici Maddesi gereğince 6 ay teşvik veriyor iş kur kaydı olduğu için zannımca bu kişiyi teşvikten faydalandırmamızda sakınca varmıdır ?


  2. #2
    Rietveld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rietveld isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Mesajlar
    3.397
    Evet aynen öyle 6 ay yararlandırabilirsiniz 6111 sayılı teşvikten. Ayrıca çalıştığı sırada mesleki yeterlilik belgesi falan alırsa teşvikten yararlanma süredi dahada uzar.
    __Emrah GEDIK__ RSA

  3. #3
    merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şuanda  online konumundadır Forum Müdavimi
    Üyelik tarihi
    Temmuz.2012
    Mesajlar
    5.146
    Ortalama vs gibi diğer şartlarıda yerine getiriyorsanız yararlanır.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. Cevap: 51
    Son Mesaj : 02.Mayıs.2018, 16:38
  2. Cevap: 2
    Son Mesaj : 30.Ocak.2013, 11:50
  3. 4447 sayılı kanun geçici 10.madde
    Konu Sahibi smmm.kus Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 05.Eylül.2011, 00:08
  4. Cevap: 1
    Son Mesaj : 13.Nisan.2011, 11:27
  5. 5510 sayılı yasanın geçici 17. maddesi ve 6111 kapsamı
    Konu Sahibi YİĞİTOĞLU Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 11.Nisan.2011, 21:07

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36