kamu işçi maaş

Konu: 4447 Sayılı Geçici 10.Madde (teşvik Süresi Hk.)

  1. #1
    Üyelik tarihi
    Nisan.2013
    Mesajlar
    22

    4447 Sayılı Geçici 10.Madde (teşvik Süresi Hk.)

    Arkadaşlar merhaba, 4447 sayılı geçici 10.madde kapsamında 25.06.2014 tarihinde işe giriş yaptık. 24 ay süresi 24.05.2016 tarihinde doluyor.
    bu çalışanın Mayıs ayına ait sigorta bildirgesini yaparken 24 gününü teşvikli kalan 6 gününü ise normal mi yapacağız.? eğer böyle ise 2 ayrı bildirge mi düzenliyoruz? cevap konusunda yardımlarınızı rica ederim.


  2. #2
    Rietveld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rietveld isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Üyelik tarihi
    Eylül.2010
    Mesajlar
    3.397
    Teşvik süresi direk giriş tarihi olarak değil dönem olarak baz alınıyor. Siz haziran 2014'te giriş yaptığınıza göre teşvik döneminiz haziran 2014-mayıs 2016 dönemlerini kapsıyor. Mayıs ayını da yine tam ay teşvikli göndereceksiniz. Hazirandan itibaren teşvik olmayacak. E-bildirge sayfasında 4447 sayılı geçici 10. madde bölümünden teşvikten yararlanma dönemlerini kontrol edebilirsiniz ilgili çalışanın.
    __Emrah GEDIK__ RSA

  3. #3
    Üyelik tarihi
    Nisan.2013
    Mesajlar
    22
    Alıntı Rietveld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşvik süresi direk giriş tarihi olarak değil dönem olarak baz alınıyor. Siz haziran 2014'te giriş yaptığınıza göre teşvik döneminiz haziran 2014-mayıs 2016 dönemlerini kapsıyor. Mayıs ayını da yine tam ay teşvikli göndereceksiniz. Hazirandan itibaren teşvik olmayacak. E-bildirge sayfasında 4447 sayılı geçici 10. madde bölümünden teşvikten yararlanma dönemlerini kontrol edebilirsiniz ilgili çalışanın.
    Sayın Rietveld cevabın ve ilgin için teşekkür ederim. Bu başlık altında sorulan bütün sorulara verdiğin cevaplar içinde ayrıca teşekkür ederim.
    Senin dediğin gibi e-bildirge sisteminden kayıt sorguladığımda 06 2014-05 2016 dönemi gözüküyor. Bende senin gibi düşünüyordum ama bir hata yapmamak adına alo S.G.K.'yı aradığımda görüştüğüm bayan içeriden birileri ile görüştü ve 24 gün teşvikli 6 gün normal bildirimde bulunmam gerektiğini söyledi. Bu cevap kafamı karıştırdığından foruma sorma ihtiyacı duydum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

  1. 6111 Teşvik-4447 Geçici 10.Madde
    Konu Sahibi kafkasm Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 48
    Son Mesaj : 01.Mayıs.2018, 19:52
  2. SSK 6111/ 4447 Sayılı 10.Madde Teşvik Kanunu
    Konu Sahibi BUSEGAYE Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 80
    Son Mesaj : 07.Ocak.2015, 17:02
  3. 4447 Geçici 10.Madde Teşvik Başvurusu Hakkında
    Konu Sahibi weronx Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 2
    Son Mesaj : 08.Aralık.2014, 10:27
  4. 4447 sayılı 10 madde teşvik kanununa göre işe giriş
    Konu Sahibi ysnacar Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 3
    Son Mesaj : 19.Mart.2012, 17:02
  5. 4447 sayılı kanun geçici 10.madde
    Konu Sahibi smmm.kus Forum SGK Mevzuatı
    Cevap: 1
    Son Mesaj : 05.Eylül.2011, 00:08

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36