taşeron kamu işçi maaş programı

Like Tree4Beğeni
  • 1 Post By stonhand
  • 1 Post By zeyneb
  • 1 Post By omeralkan
  • 1 Post By stajer49

Konu: Luca Düşünceleri

Luca Düşünceleri

Şahsi Fikrim Dün Akşamdan sonra Pes Dedirtti Bence Luca

İşlem İçin Bekleyin
    50 sn bekleyin
    Rapor Talebiniz alındı bekleyin yenileye tıklayın

Bu nedir Allah aşkına.Muhasebe mi yapıyoruz çaymı demliyoruz.Devlet bürokrasisini geçtiniz altı üstü bi g.tablosu alıcaktım.

İnşallah yetkililer duyuyordur sesimizi.İyi çalışmalar Luca siz çalışın biz çalışamıyoruz.

Ynt: Luca Düşünceleri

Geçici vergi döneminde mali tablolar bölümünde değişiklik yapmanın zamanı mı? Bir fiş işledim tam bitti kaydettim derken, sayfadan çıktı kendisi. Dün akşamdan beri alamadığım raporu daha yeni almış bulunmaktayım. Hakikaken PES...
    Allah is with the patient.

Az önce Ankara Merkezden aradılar.Geçici bir durummuş daha sonra eski haline dönücekmiş.Bende sadece Geçici güncellemeleri beyannamelerin son günlerindemi yapıyorsunuz dedim.Böyleymiş durum yapıcak bişey yokmuş. ???

Kesinlikle ve kesinlikle durumumu düzelttiğimde ilk işim bu programdan kurtulmak olacak. Zamanında çok savundum ama her zamanki ciddiyetsiz kurum tesmer gene kendini belli etti yani adam gibi bir bürosu olupda bunlarla iş yapmak gerçekten imkansız. Yok 50 saniye bekle diye diye dün mesai saatinde iş yapamadım gece 02,30 larda kayıt girmek zorunda kaldım heleki bugün yılı kapatıyosunuz gelecek yıla devir yapacaksınız karşınızda bir mesaj bu işlemi 15,02,2012 tarihinden önce yapamazsınız yani tam rezalet bir durum.
    efsane678 bunu beğendi.

orkayı kullanan biri olarak geçen sene bir hata yapıp luca yı aldım ama luca ya baktıktan sonra orkada devam kararı aldım çok hantal bir program onu kullansam kesinlikle iş yetiştiremem çok zorlanırdım .iyiki orka varmış)
    efsane678 bunu beğendi.
    S.M.M.M ZEYNEB

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi

Selamlar
    17 yıl eta kullanan biri olarak Luca'ya geçmek kararı doğrusu beni çok zorladı.fakat pişman olduğum söylenemez.tabiki şu an sıkıntılar var.Hem geçiş çalışmaları hem acemilik derken biraz yavaş ilerliyoruz ama kısa zamanda bu sıkıntılarıda atlatacağımızdan eminim.
    Artıları eksileri karşılaştırdığımızda artılar daha fazla.Aslında tek sıkıntımız alışkanlıkları bırakmanın zor olması.yoksa Luca kötü program değil.Zamanla dahada iyi olacak.kullanıcılar arttıkça programdaki eksiklerin giderilme talepleri dahada artacaktır.bende şu anda eksikleri belirleme çalışmasındayım. Tesmer'e mail atıp bu eksiklikleri bildireceğim.
    Zamanla dahada iyi olacak buna eminim.şu an için pişmanlığım yok...
    Saygılar
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Bugune kadar sekiz farkli program kullanmis biri olarak lucayi kesinlikle onermem
    rapor almanin bu kadar zor oldugu bi program gormedim ben bir muavin icin yok zip dosyasi yok excel acacak ugras dur hesap hareketi gormek icin hesap planina gir bin tane islemden sonta ancak goruyorsun
    efsane678 bunu beğendi.

yukarıdaki görüşlerin çoğuna katılıyorum. luca programı her geçen gün itici olmaya başladı. en hoşlanmadığım özelliği ise fişe 10-15 fatura girdikten sonra eror verip fişi kaydetmeden kapanması. sonra sil baştan yeniden gir. ben her fatura işlediğimde kaydete basmak zorundamıyım.
    ayrıca yine bu forumda okumuştum sanırım. bir meslek mensubunun haykırışı vardı. anlaşmazlığa düştüğü bir mükellef, başka bir meslek mensubuyla anlaşıyor. yeni anlaştığı meslek mensubu mükellefin bilgilerini luca merkezden kendi sistemine aktarıyor. tabi mağdur olan meslek mensubu arkadaşımız ne olduğunu anlamadan ne birikmiş alacağını alabiliyor ne de müşteri ile arasında olan ihtilafı halletme imkanına kavuşamıyor. bu resmen luca nın ayıbı.
    bende en kısa zamanda durumu düzeltip luca dan kurtulma yollarını arıyanlardanım.
    belki orka belki link ama lucadan kesinlikle kurtulmak şart.
    efsane678 bunu beğendi.
    S.M.M.M Demek Her Zorluğa Göğüs Gerebilen, Mük.355 Hariç Hiçbirşeyden Korkmayan Kimse Demektir

LUCA OFFLİNE HATASI

Bilgisayarıma kurdum. Dizin hatası verdi. Lucayı aradım. Cevap Tekrar yükleyin oldu.
    Tekrar yükledim ve aradım. Cevap Başka makinada deneyin.
    3 makinada denedim. aynı hatalar.
    Arkadaşım sabahtan beri uğraşıyorum. Benim vaktime yazık. Vazgeçtim artık.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)