taşeron maaş programı

Like Tree4Beğeni

Konu: SMM Yeni Ofis Ortak Aranıyor

SMM Yeni Ofis Ortak Aranıyor

Merhaba arkadaşlar,

Tummuz sınavında 7/7 yaparak ruhsatı almaya hak kazandım.Şimdi İstanbul Anadolu Yakasında büro kuracağım.İngilizcem çok iyi.İkamatgahım İstanbul/Ataşehir. Ortaklaık düşünen arkadaşlar varsa benimle iletişime geçerse çok sevinirim.

Saygılarımla
    Konu altairstar tarafından (31.Ekim.2012 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.

ZİNDAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ZİNDAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Hayırlı olsun.Başarılar.

Çok teşekkür ederim.

Merhaba öncelikle hayırlı olsun, benimde böyle bir düşüncem var ilgilenebilirim.

Arkadaşlar bende Bağcılar Güneşli bölgesinde açacağım. Bu konuda görüş bilgi ve tecrubesinizi aktarırsanız sizlere çok dua ederim.

Alıntı halilaklan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende Bağcılar Güneşli bölgesinde açacağım. Bu konuda görüş bilgi ve tecrubesinizi aktarırsanız sizlere çok dua ederim.

arkadaşım bende bağcılar güneşli bölgesinde ikamet etmekteyim ve böyle bir düşüncem var. ben bağımlı çalışıyorum SMMM ruhsatım var gider ortaklığı veya hem gelir hem gider ortaklığı düşünüyorsan irtibata geçelim. detayları görüşebiliriz.

Alıntı friko1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende bağcılar güneşli bölgesinde ikamet etmekteyim ve böyle bir düşüncem var. ben bağımlı çalışıyorum SMMM ruhsatım var gider ortaklığı veya hem gelir hem gider ortaklığı düşünüyorsan irtibata geçelim. detayları görüşebiliriz.
    size özelden mesaj yolladım ulaştı mı ? bilmiyorum. Bu konu hakkında görüşmekte fayda var. halilaklan@gmail.com

Arkadaşlar ümraniye civarında küçük bir ofis buldum.(henüz kiralamadım.) Fakat ben haftanın 1 günü orda olacağım. Gider ortağı bir arkadaş arıyorum. Veya o civarlarda kendi bürosu olupta gider ortağı arayan varsa mesajlarınızı bekliyorum. Kısacası haftanın bir günü için resmi olarak gösterip çalışacağım bir ofis arıyorum. Ortak olarak çalışacağım arkaşımla hem bilgi konusunda biribirimize destek oluruz. Hem de ofis boş kalmaz.

Merhaba Arkadaşlar,Kocaeli Gebze de Muhasebe Bürosu açma arefesindeyim.Gider ortaklığı düşünen bir arkadaş varsa görüşmek isterim.Haftanın birkaç günü büromda bulunacağım.İlgilenen arkadaşlar bana mail ile ulaşabilirler.yildirayyuce@gmail.com
    Saygılarımla,

Tekrardan merhaba üstadlarım. Sonunda büromu 2 ocak itabarı ile kurmuş bulunmaktayım.Şifremi dün aldım. Daha önce beyanı biz hazırlardık üstad yollardı ve hiç e beyanneme yollamadığım için bir kaç sorum olucak. Mükellefler için E-beyanname aracılık ve sorumluluk sözleşmesi ve E beyyanname sorumluluk sözleşmesi arasındaki fark nedir.İkisinide doldurmam gerekiyor mu?Kusura bakmayın daha önce bizim üstad bu işleri yaptığı için ben ilk kez yapacağım. Ayrıca yeni bir mükellefle anlaşma yaptığımızda devir teslim tutanağı düzenlemek zorundamıyız? Ve her mükellefi vergi dairesi ve odaya anında bildirmek gerekiyor mu? Son bir sorum daha olucak ben mükellef ile görüşme yaptığımda bir önceki ayın kdv beyanını ve sigorta tahakkukunu getir bana yeter diyorum gözleri korkmasın diye. Mizan vs gibi diğer belgeleri zaman içinde isterim diye düşünüyorum. Sizce hatamı yapıyorum? Lütfen ilk iş alırken yapılması gerekenler hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum. Saygılarımla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)