kamu işçi maaş

Like Tree11Beğeni

Konu: Luca Programı Önerilir mi?

Luca Programı Önerilir mi?

Link eski nesil (9A) kullanıyoruz ve artık çağdışılığı xp üzerinden çalışmaması gibi çeşitli sebeplerle oldukça zorlamakta bizi.

2 sene önce luca cazip gelmişti bize ama yoğun günlerde ağırlaşması, kdv'nin son günleri kitlenmesi gibi yazılan olumsuz şeylerden dolayı linkte devam etmiştik.

Programın sıkıntıları atlatıldı mı bu geçen sürede yoksa aynı şekilde sıkıntılar sürüyor mu?

Kullanan kişiler önerirler mi?

yaklaşık 3-4 yıldır kullanmaya çalışıyorum.
    güncellemeleri otomatik. güncelleme ücreti yok. güncellendi mi diye merak etmiyorsun..
    işletme defteri olup ta çok z raporu perakende fişi gibi evrakların girişi çok seri.
    ancak stok modülü kullanılacaksa biraz sıkıntılı..işletme ve bilanço usulünde olsun ikisinde de stok sıkıntılı..güven vermiyor..çok hata veriyor...istediğini alamıyorsun..ben daha önceleri ETA , orka, mikrokom (gmss- ıms ) kullandım..
    lucada çalışırken internet alt yapısı, güç kaynağı çok sağlıklı olmalı..seri halde fatura işlerken kısa aralıklı internet kesintilerinde çalışmaların hep boşa gidiyor..tekrar giriş yapmalısın...böyle bir proğramı yaparken türkiyenin her ilinden her sektörden çalışmış meslektaşlardan danışma kurulu oluşturarak bunlara danışarak proğram yapılmalıydı...program düşünce itibari ile teorik anlayışa göre yapılmış..pratikte kullanım biraz zorluyor..bunu çözmek içinde luca net luca koza yapmışlar...tek başına luca malimüşavir paketi tavsiyem 10 üzerinde 5...kolay gelsin

merhaba..

Alıntı gurhanc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link eski nesil (9A) kullanıyoruz ve artık çağdışılığı xp üzerinden çalışmaması gibi çeşitli sebeplerle oldukça zorlamakta bizi.

2 sene önce luca cazip gelmişti bize ama yoğun günlerde ağırlaşması, kdv'nin son günleri kitlenmesi gibi yazılan olumsuz şeylerden dolayı linkte devam etmiştik.

Programın sıkıntıları atlatıldı mı bu geçen sürede yoksa aynı şekilde sıkıntılar sürüyor mu?

Kullanan kişiler önerirler mi?
    Öncelikle bürocu olduğunu düşünerekten kesinlikle almanı tavsiye ederim..
    Her programı kullandım sayılır veya gördüm
    Sadece yedekleme yapmak zorunda olmamandan tutta
    heryerde girebilme ve bakabilme özellikleri yeter
    versiyon adı altında türlü türlü paralar ödemeler ve uğraşmalar
    çok can sıktı artık yeter 2012 den beri kullanıyorum keşke daha önce geçseydim
    çok pişmanım kullan göreceksin bende çekindim yavaş kalır hızlı giremem falan filan
    kullan anlarsın mahkum olma diğer programlara komisyon almıyorum adamlardan ha yanlış anlama
    gerçekten luca büyük nimet personel programı süper ... Kullan inan pişman olmazsın 10 üzerinden 9
    1 i de nazar olsun diye bıraktım hani:)
    deadline06 bunu beğendi.

monte edilmesi gereken bir çok özellik olsa da işlevselliği ve her yerden erişimi sebebiyle luca diyenlerdenim.
    deadline06 bunu beğendi.

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şuanda  online konumundadır Forum Müdavimi
    Selamlar
    Çoklu kullanıcılarda,programın işlevselliği kadar,ofis içi ağ yapısı,donanımı,internet hızı, kullanılan pc'lerin özellikleri ve kalitesi gibi faktörlerde çok önemlidir.Programın kendisi ucuz,fakat daha iyi verim alabilmek için yapılacak iç masraflarda tabiki önem arz eder..Böyle bir sıkıntınız olmayacağını düşünüyorsanız bu programı öneririm.
    Ayrıca,uzun süre paket ticari program kullanan bürolar,ilk etapta Luca'dan istedikleri veya bekledikleri verimi alamayabilirler,beklentilerinizi karşılamayabilir.Artıları eksileri mutlaka araştırmışsınızdır.Uzun vadede Luca'ya geçmenizin avantajını yaşayacağınızı düşünüyorum.Hem maddi,hem manevi..
    Saygılar
    deadline06 bunu beğendi.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Yorumlarınız için çok sağolun. Hemen değiştirilemiyor bu kadar kritik bir şey ama göz önüne alacağım.

Alıntı farukyasar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bürocu olduğunu düşünerekten kesinlikle almanı tavsiye ederim..
    Her programı kullandım sayılır veya gördüm
    Sadece yedekleme yapmak zorunda olmamandan tutta
    heryerde girebilme ve bakabilme özellikleri yeter
    versiyon adı altında türlü türlü paralar ödemeler ve uğraşmalar
    çok can sıktı artık yeter 2012 den beri kullanıyorum keşke daha önce geçseydim
    çok pişmanım kullan göreceksin bende çekindim yavaş kalır hızlı giremem falan filan
    kullan anlarsın mahkum olma diğer programlara komisyon almıyorum adamlardan ha yanlış anlama
    gerçekten luca büyük nimet personel programı süper ... Kullan inan pişman olmazsın 10 üzerinden 9
    1 i de nazar olsun diye bıraktım hani:)
    faruk bey bu kadar lucayı övmüşsünüz ve birçok program kullandım demişsiniz acaba zirve programını kullandınızmı hiç. sayın gurhanc eğer internet tabanlı olmasada olur derseniz zirveyi öneririm. bir çok konuda lucadan çok ama çok üstün. ben ikisinide kullandım(Luca ve zirveyi). İkisinide kullandığım ve test ettiğim için size zirveyi öneriyorum.iyi çalışmalar.

Luca net kobi ticari yazılımı

Luca net ticari yazılımını kullanan var mı? Diğer paket programlardan avantajları var mı?
    Konu DİLARA tarafından (08.Nisan.2014 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir.

Luca'da güncelleme ücreti değil ama her yıl sanırım 100 Euro bi bedel alıyorlar diye biliyorum. Yanlış mıyım?

tüm programlar içerisinde luca yı tek geçerim.
    zirvede kullandım ama şuan program tercihi yapacak olsam luca derim.
    söylediklerim büro tarzı işler için.
    alitiras bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)