taşeron kamu işçi maaş programı

Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By merkür2

Konu: Eczane Muhasebe Ücreti Hk.

Eczane Muhasebe Ücreti Hk.

Merhaba,

2017 yılı içerisinde ECZANE mükellefi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Eczane işletme defteri için ve Eczane Bilanço usulu için aylık ne kadar ücret alınıyor acaba ayrı ayrı bilgi verecek olan üstadlardan yardım rica ediryorum.?

Teşekkürler.

Arkadaşlar yardımcı olacak kimse Yok mu?

Alıntı SMMSINAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımcı olacak kimse Yok mu?
    merhaba
    Ben ofis işletmiyorum fakat okuduklarım kadarı ile sistem ücreti kendi belirliyor. Dolayısıyla sisteme bilgileri giriniz bu şekilde sonuç alabilirsiniz.

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Bu kadar veri ile ne yazmamızı bekliyorsunuz! 100 TL de desek 10.000 TL de desek hatalı olur.
    kvncs bunu beğendi.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Sevgili meslektaşlarım, eczanelerin evrakları çok olduğu için tarifeden yüksek ücret alındığını duyduğum için yardım rica ediyorum , sistemde çıkan ücrete eczane tutan duymadım ben

merkür2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merkür2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Sorunuz eczaneye gidip "bana ilaç ver" demeye benziyor. Mükellefin yeri, çalışan sayısı, cirosu, iş yoğunluğu vs vs bir çok kritere göre ücret belirlemelisiniz.
    Zinaya yaklaşmayın! O; hayasızlık, çirkin, aşağı bir iş, kötü bir yoldur. [İsra 32]

Sayın merkür2 üstadıma katılıyorum. Bende 2 tane eczane var birinde 4 sigortalı çalışıyor evrak yoğunluğu falanda var ama tek ecza deposundan mal aldığından karşı firmadan fatura excel dökümüne göre zirve programına oradan tak diye çekiyorum faturaları kalan faturaları işliyorum sadece. Diğer eczane biraz daha fazla iş yapıyor 2 çalışanı var aynı işlemleri ona da yapıyorum ikisinden de 600 TL alıyorum. Az mı az ama üstüne çıkınca da sıkıntı. Fikir sahibi olmanız için yazdım yine. İyi çalışmalar..

Alıntı SiperAli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın merkür2 üstadıma katılıyorum. Bende 2 tane eczane var birinde 4 sigortalı çalışıyor evrak yoğunluğu falanda var ama tek ecza deposundan mal aldığından karşı firmadan fatura excel dökümüne göre zirve programına oradan tak diye çekiyorum faturaları kalan faturaları işliyorum sadece. Diğer eczane biraz daha fazla iş yapıyor 2 çalışanı var aynı işlemleri ona da yapıyorum ikisinden de 600 TL alıyorum. Az mı az ama üstüne çıkınca da sıkıntı. Fikir sahibi olmanız için yazdım yine. İyi çalışmalar..
    SiperAli bey bu açıklamanız kafamdaki soruları giderdi, yardımcı olduğunuz için size çok teşekkür ediyorum.

Rica ederim iyi çalışmalar..

SiperAli bey bir konuda daha yardımınızı rica ediyorum, eczane müşterim bu sene işletme defteri olduğu için faturaları Excel den içeri aktarmak sorun olmuyor, ama firma bilanço usulüne geçtiği zaman liste halinde tek satır olan ecza deposu fatura listelerini hesaplara ayıracak şekilde aktaracağım bilemiyorum, siz bu işlem için ne gibi bir yol izliyorsunuz yardımlarınız rica ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)