taşeron kamu işçi maaş programı

Konu: Sanırım Kandırılıyorum

Sanırım Kandırılıyorum

İyi günler herkese
    Ben doğuda görev yapan bir pratisyen hekimim yani Maliye benim uzak olduğum bir alan
    Bir süredir görüştüğüm biri var .kendisi bana stajyer mali müşavir olduğunu söyledi ancak şüphelerim var .
    Bu kişi aynı zamanda yüksek lisans yapıyor ve yüksek lisans yapmasının tek sebebi askerliği tecil ettirmekmis
    Ama benim öğrendiğime göre stajyer musavirlerin zaten tecil hakkı varmış
    Bu durum aklımı karıştırdı
    Takdir edersiniz ki sadece bundan ibaret değil şüphelerimin sebebi birkaç ufak yalanini yakaladım ama çok takilmamistim
    Simdiii Yardımınıza ihtiyacım var bu kişi mali müşavir mi yoksa sadece mali müşavir yanında çalışan birisi mi
    Sizin yorumlarınız neler

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Merhaba
    Ünvanlarımız arasında stajyer mali müşavir diye bir ünvan yok maalesef Arkadaşımız olsa olsa mali müşavir adayıdır.Yani bu arkadaşımız henüz belge sahibi değildir. Görüşmelerinizi bu arkadaşla tabiki yapabilirsiniz ama size lazım olan belgenin yani büronn sahibidir.Belkide kiralık belge kullanıyodur kimbilir (yasak olsa da)
    Büronun kimin adına olduğunu sorun ve müşavirlik hizmeti için düzenleyeceği serbest meslek makbuzunun kime ait olduğuna bakın.
    Çok tereddüt ediyorsanız bulunduğunuz ildeki muhasebeciler odasını arayarak kişinin ad soyadını verip böyle bir üyenin olup olmadığını sorun.
    Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Tahsin Bey cevap için teşekkür ederim. Mali müşavir adayı olduğu konusunda supheliyim ben zaten
    Muhasebeciler odası aday mali musavirlerin bilgilerini de verir mi acaba ?

Bir insan neden bu konuda yalan söyler ki? Eninde sonunda anlaşılmayacak mı?

keremcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keremcem isimli Üye şuanda  online konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı morena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir insan neden bu konuda yalan söyler ki? Eninde sonunda anlaşılmayacak mı?
    En basinda niyette ciddiyet yokken soylenen kucuk yalanlarin, is ciddiyete bindiginde kambura donusmesj durumu bu olsa gerek.

Alıntı keremcem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basinda niyette ciddiyet yokken soylenen kucuk yalanlarin, is ciddiyete bindiginde kambura donusmesj durumu bu olsa gerek.
    Yani mali müşavir stajyeriyim demek de baya spesifik bir yalan olur. Manasız geldi bana.

Forumda hayırlı bir işe vesile olacağız herhalde
    Ama mevki makam statünün pek önemi yok bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)