kamu işçi maaş

Like Tree12Beğeni

Konu: Bırakıyoruz!

Tahsin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahsin Kurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Yahu alemsiniz arkadaşlar ofisi devretme kararı aldı,derdi bize düştü.Bırakın,ister bedelsiz verir,ister bedelli.Arz talep meselesi,demagoji yapmanın anlamı yok.
    SMMM.01 bunu beğendi.

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla,ışığından bir şey kaybetmez. (Mevlâna Celâlediin-i Rûmî)

Sn. Tancam,

Sen en son kime bedava ne verdin? Yada benim kaç paraya yada nasıl vereceğim konusunda bir fikrin olmadan "Voleyi vurmak, bozuk düzenin bir parçası olmak vs." sözler hoş ve doğru değil.
    Yaşın kaçtır bilemem ama 50 defter dediğin şey ufak, tefek sayılar. Müşteri bulmak istiyorsan forumda Üstadların var onlardan feyiz al ama ukalalık etme. Önce dinlemeyi, yorumlamayı, doğru ile yanlışı süzmeyi bil ama süzdüklerin doğru diyede birşey yok.
    -Sen kaç kere Eximbanka gittin?
    -Sen kaç kere İmar Bakanlığına gittin?
    -Sen kaç tane yabancı işçi çalışma izni aldın?
    -Sen kaç tane yatırım teşvik belgesi aldın?
    -Sen kaç kişinin uzlaştırıcılığını yaptın?
    -Sen kaç defa bilir kişilik yaptın?
    -Sen kaç defa bağımsız denetim raporu yazdın?
    Ben söyleyeyim mi, sen sadece fatura topladın,
    Ben söyleyeyim mi, sen sadece beyanname yaptın,
    Ben söyleyeyim mi senin bu yaptıklarını 3 aylık muhasebe eğitimi alan kişide yapar.
    Onun için Bu forumda çok sağlam SMMM arkadaşlar olduğunu ve onlardan öğreneceğin çok şey olduğunu kabul etmen lazım.
    Ben basit birşey dedim ben ofisimi devredeceğim ama önüme gelen ilk kişiye değil elbette, donanım ve bilgi sahibi olan birisine. Kazandığım para belki bana yetmezken bazılarına çok gelebilir bu tamamen geçim meselesi.
    Ben başka iş yaparken muhasebeyi'de götürebilirim. Ama 1 koltuk altında 2 karpuz taşınmaz. Aç gözlü, O işi de yapayım, bu işi de yapayım demiyorum. 1 iş yaparım diyorum.
    Neyse bu mevzu çok uzayacak.
    Saygılarımla,
    keremcem ve muratgormez bunu beğendi.

keremcem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keremcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Forum Müdavimi
    Alıntı THE.END Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. Tancam,

Sen en son kime bedava ne verdin? Yada benim kaç paraya yada nasıl vereceğim konusunda bir fikrin olmadan "Voleyi vurmak, bozuk düzenin bir parçası olmak vs." sözler hoş ve doğru değil.
    Yaşın kaçtır bilemem ama 50 defter dediğin şey ufak, tefek sayılar. Müşteri bulmak istiyorsan forumda Üstadların var onlardan feyiz al ama ukalalık etme. Önce dinlemeyi, yorumlamayı, doğru ile yanlışı süzmeyi bil ama süzdüklerin doğru diyede birşey yok.
    Ben söyleyeyim mi senin bu yaptıklarını 3 aylık muhasebe eğitimi alan kişide yapar.
    Onun için Bu forumda çok sağlam SMMM arkadaşlar olduğunu ve onlardan öğreneceğin çok şey olduğunu kabul etmen lazım.
    Ben basit birşey dedim ben ofisimi devredeceğim ama önüme gelen ilk kişiye değil elbette, donanım ve bilgi sahibi olan birisine. Kazandığım para belki bana yetmezken bazılarına çok gelebilir bu tamamen geçim meselesi.
    Ben başka iş yaparken muhasebeyi'de götürebilirim. Ama 1 koltuk altında 2 karpuz taşınmaz. Aç gözlü, O işi de yapayım, bu işi de yapayım demiyorum. 1 iş yaparım diyorum.
    Saygılarımla,
    forumda mesajların altında '' bi kere daha beğen '' butonu eksikliği hissettiren yanıtlardan biri bence.

Hayırlısı olsun

tancam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tancam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Üyeliği Durduruldu
    Alıntı THE.END Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn. Tancam,

Saygılarımla,
    bu kadar boş konusmana mesajlarinla benim dogru yolda oldugumu tastiklemene gerek yoktu gene herseyi bildigini sanan onyargili her zaman isguzarlik yapip buyuk kayaya carpan tipik bir ergen zekali bir yurdum insani ile daha karsikarsiyayiz sayin seyircilerimiz klasik ifis muhasebecisi laflarını bunlar sen benim hakkimda ahkam kesecegine kendi isine bak buyuklerine saygi göster onlardan birseyler ogren senin gibiler yuzunden 20 yildir cok kusi kacti bu siteden çok ama çok boş konusmussun zaten farkli birsey de beklemezdim sen evde kisa donla baba bana püsksvit al diye babani koynuna sarilirken biz bu saydigin işlere sarsılıyorduk birak bu üstat lara sor ayaklarini ne üstadı o da ayri bir konu sen ofisinden kendi dar çevrenden cikamazken biz yurtdisinda calusip odul aliyorduk sen evde saluncak kurup sakata yaparken biz uluslararası furmakara sistem jyrup bilanco yapiyorduk bildigimin zekatini saysam sayfa yetmez sen buro da pas tutmudun kocum biz işin içinden geliyoruz ne habeeer biz örnek olsun diye 50 defter demişiz sen lafi gene tersinden anlayip ukalalık yapmussin 50 defter azmis musteri bulmak icin ustatlara danis diyerek zırvalamış kendinden beklenen 9 kusurlu hareketten birini daha yapmissin yahu devirdigin çam lar bini gevti yahu ne olacak senin bu halin böyle zaten biz bir konuda sitem ediyorsak muhakkak haklılık payimiz vardir klasik ufku dar duz mantik yurdum insani ve ofis muhasebecisi plarak bidi bidi edecegine ufkunu aç biraz da burayi mükelleflerinle çay icip boş muhabbet ettigin ortama çevirme o kafar boş konusup savunmaya ge gecmissin ki sana sadece gülüyorum daha da ortamu fazla germe gecici vergi ve kurban arefesinde cevap yetistirme yarisina girme büroyu para karsiligi devrem siradan düz mantık avam tabakasi işidir ben ise sizden daha fazla değer verip yukarikarda gördüğüm için
    oyle dedim ücretsiz bu işi yasaydiniz alüil ala olurdu bu da sizin ali cenapliginiza kalmis vesselam derin düşün sana tavsiyem bu haydi ugurlar ola
    Konu tancam tarafından (12.Ağustos.2018 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler