Arkadaşlar bakıyorumda herkes soruları kendince çözmüş aynı bizim sınavda çözdügümüz gibi ama kimse sorulara ulaşamamız ben de size soruları yolayayayım bari.

www.entelektuel.com/mart2007.html de sozelleri daha once yollamıştım sabah bu adrese tekrar sozellerin yanına sayısallarıda ekleyecegim şimdilik aşagıdaki linklerden sorulara ulaşabilirsiniz.

finansal tablolar sorularını herkes kagıt üzerinde çözdü yuzde hespalamasını ben de herkes gibi çözdüm lakin sınav görevlisinden siz çok değerli meslek mensubu adayları arkadaşlar için istedim sağolsun kırmadı hanfendide.

http://www.entelektuel.com/finmuh.jpg
http://www.entelektuel.com/finmuhbir.jpg
http://www.entelektuel.com/maliyet.jpg
http://www.entelektuel.com/fintab.jpg
http://www.entelektuel.com/fintabbir.jpg

yarın 22 mart itibari ile http://www.entelektuel.com/mart2007.html adresinde bütün 2007 mart dönemi sorualrını bulabilirsiniz.

Ayrıca sınavda şunu size söyleyeyim arkadaşlar maliyette o sorunun evabı yuzde 90 1930 çıkarılsa da cevabı 3300 olacak ve vergide de o kadar bütün kanunu soyleyen sadece Profesorlerdir bizler mali müşavir olacagiz nasipsa profösor değil , lakin bunların hepsini bir arkadaşın dediği gibi ymmler ancak bilir . yani genel itibari ile yazdık bir şeyler ama o kadar kanun madde madde yazacak zor yani varsa tebrik ederim .