kamu işçi maaş

Konu: E-Use 6.cd hk.

stajyer35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    stajyer35 Guest

E-Use 6.cd hk.

E-Use 6.CD sinde bir dersim kaldı 40 sayfa..Yeni Yılla birlikte CDyi Açamıyorum. Hata Kodu 3: Eğitim CDsinin düzgün bir şekilde çalışması için sistem tarihini düzeltmeniz gerekmektedir. Sistem tarihinin nasıl düzeltileceğini izlemek için Tamam butonuna basın şeklinde mesajla karşılaşıyorum. Tamam Butonuna basıyorum ve saatlerce bekliyorum hiçbişey olmuyor. Tamda sınav dosyasını alıp teslim edeceğim sırada böyle bir durumla karşılaştım..Tamamlama Belgesini alamıyorum bu durumda... Yeni yıla girdiğimiz için veri tabanıyla alakalı mı acaba diye düşünüyorum ama 31/12/2007 den beri slayt izleyemiyorum.1 dersim kaldı...kara kara düşünüyorum. Bide bu Sistem tarihi nedemek acaba...Sistem geri yüklemeyi bile denedim..Ama olmuyor..

Ogün Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ogün Güneş Guest

Ynt: E-Use 6.cd hk.

Bilgisayarınızın tarhini geri aldınız mı?

stajyer35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    stajyer35 Guest

Bilgisayar otomatikman yeni yılda tarih atlamıştı.Ama devamlı aynı mesajı alıyorum. Tesmeri aradım yeterince verim alamadım. Programı kaldırıp tekrar yüklesem diyorum.Ama 5. ve 4.cdleri okuyor onları izleyebiliyorum.6.cd açılmıyor artık

Arkadaşım yapacağın şey bilgisayar sistemini en geç 30/12/2007 ye geri yüklemen.Daha sonra eğitim cdsini taktığında dersler açılacaktır. Yarım kalan dersinin slaytlarını izleyip güncelle..Ama dikkat etmen gereken bilgisayar sisteminin tarihi sistem geri yüklemedeki tarih olmalı..

Kolay gelsin
    Vergilendirmede, vergiyi doğuran olayın [b]GERÇEK MAHİYETİ[/b] esastır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)