kamu işçi maaş

Konu: LKS 2 hakkında

stajyer2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    stajyer2007 Guest

LKS 2 hakkında

Arkadaşlar Lks2 nasıl bir program acaba kullanışlı mıdır daha önce hiç kullanmadım çabuk öğrenebilir miyim? B formları ssk ve muhasebe modülleri nasıl? Demosunu nerden bulabilirim. kullanmış olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

T U R K O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    T U R K O Guest

Ynt: LKS 2 hakkında

herhangi bir arama motoruna "logo", "lks2" yazıp aratırsanız programla ilgili sitelere ulaşabilirsiniz.

ben lks 2 kullanıyorum. Paket program mantığını biliyorsan çabuk çözersin.kolay bir program.
    A B firmlarını güzel hazırlıyor. Dikkat etmen tek gereken şey vergi numaralarını mutlaka yazmak.
    SSK - lks 2 de değil. Onun için ayrıca bordro programı almalısın. Ben onuda kullanıyorum ve memnunum.
    Piyasada kullanabileceğin eta ve mikro vs. programlarda var. Ama logo bana daha kolay geldik. Gereksiz karmaşa yok.
    Demo içinde logo program satan ve destek veren bir firmayla görüşüp çağırıp kurdurabilirsin.
    Aklına yatarsa da alırsın. ( aslında artık go var, lks 2 ye logo artık güncelleme yapmayacakmış.)
    Eğer iş hacminiz genişse Logo tıger da alabilirsin)
    Eger İstanbuldaysanız ve satıcı için bilgi isterseniz yardımcı olabilirim. Benim destek aldıgım firmayı tavsiye edebilirim size.

arkadaşlar go da bilanço yu nasıl alabilirim?
    birde go nun resmi tarafını anlatan bir yayını tavsiye edebilirmisiniz?
    çalışmalarınızda başarılar dilerim
    Başarmanın %10 u hayal etmek, %20 si araştırmak, %20 si planlamak, %30 u azim etmek, %20 si yanlışları görebilmektir, bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)