kamu işçi maaş

Konu: e-Use Cd' lerinde Problem

azat taysun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    azat taysun Guest

e-Use Cd' lerinde Problem

arkadaşlar mayıs 2005 te staja başladım.1. cd de tüm dersleri okumama rağmen güncelleme bilgilerim eksik görünüyor ve 2.cd yi açıp sınavı geçtiğim halde dersleri açamıyorum.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ogün Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ogün Güneş Guest

1.cd deki dersleri bitirdikten sonra güncelle sonra tesmerin sitesinden kontrol et hepsi bitmiş görünsün eğer bitmiş görünmüyorsa tesmeri arayıp bilgi ver normalde sınavlardan sonra derslere başlayabilmen gerekli,

not: ben 2. cd ler, 1.cd leri bitirenlere gönderiliyor sanıyordum bilseydim milli maçı kaçırmazdım

Sayın Azat Taysun öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Bende sizin gibi Mayıs/2005 dönemi stajeriyim.Aslında burada birbirimize mümkün mertebe yaşadığımız sıkıntılar konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.Ancak sizin yaşamış olduğunuz problemi yaşamadığım için sadece çözüm açısından bazı tavsiyelerde bulunabilirim.

Gönderilen CD,lerde maalesef yaşanan problemler bitmek bilmiyor.Tüm yaşanan problemler için ise Tesmer deki arkadaşlarımız da bize yardımcı olmaya çalışıyorlar.Ancak yeni bir uygulama olduğu için inanın onlarda olaya vakıf değilller.( Olmaları gerekirken ) Her neyse öncelikle şu şekilde hareket etmenizi tavsiye ederim.

1) Birinci cd'yi takıp internete bağlanarak cd içerisindeki GÜNCELLE ikonuna basarak belirli bir süre bekleyin.Daha önce Tesmer'deki ilgili arkadaşlarla yaptığım görüşme neticesinde bu sürenin 30 dk.süreceğini ifade etmişlerdi.Dial-up veya Adsl bağlantı türünüze göre bu değişiyor tabiki.Ben garanti olsun diye 1 saat bekleyip öyle çıktım sistemden.İşin garip tarafı güncellenme tamamlandı diye bir görüntü de gelmediği için insanlar acaba oldumu olmadımı diye kendi kendilerine soru soruyor güncelleme esnasında.

2) Size tavsiyem bir saat sonra güncelleme işleminize bir şekilde son vererek CD nizi çıkartın.Daha sonra Tesmer'in sitesine girerek ilgili alandan güncellemelerin yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz.

3) Güncelleme olduysa ikinci CD yi takıp derslerin açılıp açılmadığını kontrol edin.Güncelleme yapılmadıysa hiç denemeyin zaten.

4) Bu işin içinden çıkamıyorsanız en son şans Tesmer'i arayın. ( 0312 444 60 60 ) İnşallah probleminiz bir an önce ortadan kalkar ve daha bir çok kez ağrıyacak olan başınızın , ilk kertesinden kurtulmuş olursunuz.

NOT: Aynı dönem stajeri olduğumuz için kısa bir hatırlatma yapayım.Gerçi daha önce başlık altında sundum ama yinede burada size tekrar edeyim.İkinci CD'nin Finansal Muhasebe başlığını taşıyan dersi 80.konudan 81.konuya geçmiyor.Burada panik yapmanıza gerek yok.Tesmer'deki ilgili arkadaşlarla yaptığım görüşme sonrası CD'lerde böyle bir problemin olduğunu geriye kalan konuları hayırlısıyla bir sonraki CD ile gönderecekleriniz söylediler.

Kolay Gelsin,
    Hiç kimse,görmek istemeyen kadar kör değildir.

selamlar

küçük bir hatırlatma. e-uze (elektronik uzaktan zorunlu eğitim ) cd'leriyle ilgili Türkiyenin her yerinden alan kodu çevirmeden 444 60 60 nolu tlf arayabilirsiniz.

saygıyla
    Bir hayalin gerçek olması kadar hayal kırıcı ne olabilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)