kamu işçi maaş

Konu: Son Sınav Hakkım Tavsiyenze İhtiyacım Var

Son Sınav Hakkım Tavsiyenze İhtiyacım Var

Arkadaşlar temmuz 2010 da maliyet sınavından son hakkım kursa başladım çıkmış soruları çözmeye çalışıyorum

ama çok panik ve korku halindeyim daha önceki sınavlarada çalıştığım halde gözden kaçan ufak detaylardan dolayı kaldım hep maliyetten hazırlanmak için az süre kaldığı için mart sınavına girmedim ve girmediğim için gerçekten çok pişman oldum.

sonuç olarak son hakkım ve çok panik haldeyim şuanda nasıl bi yol izlemeliyim sizinde fikrinizi almak istedim

Ynt: son sınav hakkım tavsiyenze ihtiyacım var

selamlar bende 2008 temmuz sınavında son hakkımda tek dersim maliyeti vermiştim. öncelikle maliyet konularını başlıklar halinde çıkartıp sonra hiç konu atlamadan her konuyu ezberlemeden (mantığını anlayarak) çalışıp bol bol soru çözmeni öneririm.önceki dönemlerde çıkmış soruları konu başlıklarına göre ayırarak hangi dönem hangi konular çıktığını tespit etmek çıkabilecek olası soruları tahmin etmede yararlı olacaktır ben bu çalışma sistemiyle 90 alarak verdim ve şu an büromdayım. kolay gelsin başarılar.

Ynt: Son Sınav Hakkım Tavsiyenze İhtiyacım Var

Alıntı ncllp Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar temmuz 2010 da maliyet sınavından son hakkım kursa başladım çıkmış soruları çözmeye çalışıyorum

ama çok panik ve korku halindeyim daha önceki sınavlarada çalıştığım halde gözden kaçan ufak detaylardan dolayı kaldım hep maliyetten hazırlanmak için az süre kaldığı için mart sınavına girmedim ve girmediğim için gerçekten çok pişman oldum.

sonuç olarak son hakkım ve çok panik haldeyim şuanda nasıl bi yol izlemeliyim sizinde fikrinizi almak istedim
    mart sınavına girmediğin hakkaten çok kötü olmuş.. kesin geçerdin

Ynt: son sınav hakkım tavsiyenze ihtiyacım var

Alıntı gnihal Nickli Üyeden Alıntı
    selamlar bende 2008 temmuz sınavında son hakkımda tek dersim maliyeti vermiştim. öncelikle maliyet konularını başlıklar halinde çıkartıp sonra hiç konu atlamadan her konuyu ezberlemeden (mantığını anlayarak) çalışıp bol bol soru çözmeni öneririm.önceki dönemlerde çıkmış soruları konu başlıklarına göre ayırarak hangi dönem hangi konular çıktığını tespit etmek çıkabilecek olası soruları tahmin etmede yararlı olacaktır ben bu çalışma sistemiyle 90 alarak verdim ve şu an büromdayım. kolay gelsin başarılar.
    inş.benimde senin gibi olur. heyecan yapıp sorları karıştırmazsam inş. şimdiye kadar hep dikkatli okumamaktan kaybettim çünkü

İlk tavsiye, panik yapmayın, sakin olun.
    İkinci tavsiye, sınav öncesi yüzünüzü yıkayın.
    Beklentiler alınır, gerçekler satılır.

hem **** yayınları hemde yurdakul çaldağ kitaplarını mutlaka ezberleyin sonrada çıkmış soruların son 5-6 yılı çözün.. ayrıca gerekirse işten 20 gün izin alın.. garanti olsun.. ayrıca evde gürültü olmasın.. birde bir iki tane sınava girecek arkadaşla kanki olun mutabakat şeklinde sorularla iyic pekiştirin.. böyle yaparsan 100 alır geçersin.. birde soruları mutlaka iyi okuyun..

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar
    zaten bu olayın bu kadar uzamasının sebebi sanırım maliyet sorularını dikkatli okumamamdan kaynaklanıyor

****ya gidiyorum tavsiyenize uyup yurdakul hocanın kitabınıda hemen alacağım ve içindeki bütün soruları sular seller gibi ezberlemeyi düşünüyorum.

Alıntı ncllp Nickli Üyeden Alıntı
    tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar
    zaten bu olayın bu kadar uzamasının sebebi sanırım maliyet sorularını dikkatli okumamamdan kaynaklanıyor

****ya gidiyorum tavsiyenize uyup yurdakul hocanın kitabınıda hemen alacağım ve içindeki bütün soruları sular seller gibi ezberlemeyi düşünüyorum.
    Yurdakul hocanın kitabında ki bazı sorular hatalıdır, komple ezber yapmayın.
    Beklentiler alınır, gerçekler satılır.

kemalkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kemalkaya Guest

İnşallah verirsin şu dersi. Bizimlede paylaş mutlaka..

Başarılar.

Alıntı kemalkaya Nickli Üyeden Alıntı
    İnşallah verirsin şu dersi. Bizimlede paylaş mutlaka..

Başarılar.

inş. veririm kesin paylaşacağım emin olun

ben bu sınavda maliyetten satışların maliyeti tablosu sorulur diye tahmin ediyorum sizlerinde tahminleri varsa paylaşırsanız sevinirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)