Merhaba arkadaşlar,

Baktım ki Temmuz 2010 Sınavı ana başlığında sayısız üye ve ziyaretçi var. Sanırım hepside aramalar başladı mı diye bekliyor. Ana başlığa yeni birşeyler yazıldıkça herkes okuyor zaman ve kafa yiyoruz. Bir çözüm buldum umarım işe yarar.

Bu başlığa sadece ve sadece aranan kişilerin yazmasını rica ediyorum. Ayrıntılı izah ediyorum: Hemen anketin altında Cevap Ver - Haber Ver - Okunmamış Say gibi linkler var. Haber Ver'i tıklıyorsunuz böylece konuya abone olmuş oluyorsunuz, konuya biri yazdığı zaman mailinize yazılan mesaj mail olarak gönderilecektir. Gerisi size kalmış maillerinizi anında almak için kendiniz bir sistem bulacaksınız. misal cep telefonu, misal msn. Dolayısıyla zırt pırt forumu yenileme falan işleriyle uğraşmıcaz.

Aranan kişilerin aşağıdaki soruları cevaplaması önemle rica olunur.

1- Hangi odaya kayıtlısınız
2- Soy isminizin baş harfi nedir
3- Saat kaçta arandınız

Tekrar ediyorum arkadaşlar bu başlığa sadece arananlar arandım demek ve yukardaki 3 soruya cevap vermek için yazssın lütfen. Böylece bizi yersiz heyecana sürüklememiş olursunuz.

Anket ekledim çünkü konu pek bi mahsun kaldı konuya mesaj yazmayın dedik ama en azından anket ile insanların fikirlerini görelim.