kamu işçi maaş

Like Tree2Beğeni

Konu: Forumstajer Hakkında Bilgisi Olan ?

Ynt: Forumstajer hakkında bilgisi olan??

Alıntı Soner KOCACI Nickli Üyeden Alıntı
    Dikkate almadığnız bir noktar var. Bazı dönemlerde bazı derslerden çok kolay soruyorlar. Eğerki her dönem 2 ders seçerseniz bunları kaçırma ihtimaliniz var.
    Mali analiz de çıkmış dönem sorularına çalışırsanız faydası olabilir.
    valla şansıma artık deim . giridm. bu şekilde. çok şükür şu an akadar 5 ders verism. 3 sınav hakkım var bu temmuz dahil olmak üzere . hatta bir sınava hiç girmeidm. işte malum şartlar izin alıp eve kapanıp çaışmazsam hiç ders çalışamıyorum 3 yaşında da bir çocuğum var. o yüzden stres yapmıyorum elimden geldiğince
    geçen 2 dönem maliyet çok kolaymış vallahi onları kaçırıdm inşalah bu dönem d ekolay olurç allah yarıdmıcmız olsun. analli z geçen dönem zorlamış görünüyor bakalım kısmet kader:

Allah yardımcınız olsun diyeyim o zaman. Tüm sınava gireceklere şimdiden başarılar dilerim...
    Soner KOCACI

Alıntı Soner KOCACI Nickli Üyeden Alıntı
    Allah yardımcınız olsun diyeyim o zaman. Tüm sınava gireceklere şimdiden başarılar dilerim...
    AMİN TEŞEKKÜR EDERİM

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

Forumun kurucusu arkadaşlar yıllarını bu mesleğe vermiş 2 kişiden oluşuyor. İkisi de SMMM. Onlara gönüllü olarak yardım eden SMMM stajyerleri de var. Dershanelerin 1.500 TL ++ ücrete yaptığı işi 100 TL ye yapıyoruz demişler çok görmemek lazım

Dersleri , eğitim setleri vs faydalı mı? faydalı olsa gerek ki 2011 Mart sınavında barajın ilk kez 76 gördüğü o lanet sınavda ilk girişte 90 neti çakmışım. Demek ki faydası varmış Herkes istediğini yapmakta özgür, kimse kimseyi zorlamıyor da.. adamlar mesai sonrası gece evlerine geldiğinde ailelerinden, sosyal hayatlarından fedakarlık edip insanlara fayda sağlamak için emek veriyorlarsa bırakın 3-5 kuruş ta kazansınlar..
    Emekçi emekçinin halinden anlamalı, atıp tutmamalı.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamalı..

Selametle..
    gulirana bunu beğendi.

merhaba arkadaşlar bende smmm staj sınavına hazırlanıyorum internette sınavkolik ve forumstajyer diye 2 tane online ders anlatan siteler gördüm fakat ne kadar güvenli bilmiyorum forum stajyerin yorumlarını okudum iyi yorumlar var fakat yinede emin değilim dershaneye gitmiyorum o yüzden evde çalışıyorum bu siteler hakkında bilgii olan var mı önerirmisiniz

bizim işyerinden arkadaş geçen yıl forumstajyere üye olarak stajını başlattı.orda 4-5 kişilik bir ekip oluşturup beraber çalışmışlar ve faydalı olmuş.ama iş sizde bitiyor gayret göstermezseniz kimse size faydalı olamaz

Alıntı sidarta_77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim işyerinden arkadaş geçen yıl forumstajyere üye olarak stajını başlattı.orda 4-5 kişilik bir ekip oluşturup beraber çalışmışlar ve faydalı olmuş.ama iş sizde bitiyor gayret göstermezseniz kimse size faydalı olamaz
    evet kesinlikle öyle .. o tarz siteler duyuluyor ama yinede insan emin olamıyor o yüzden merak ettim aslı nedir işleyişi nasıldır diye bilgi verdiğiniz için teşekkürler ...

Alıntı gulirana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kesinlikle öyle .. o tarz siteler duyuluyor ama yinede insan emin olamıyor o yüzden merak ettim aslı nedir işleyişi nasıldır diye bilgi verdiğiniz için teşekkürler ...

forumstajerle bende kazananlardanım.hemde ilk kazanan benım ilk öğrencılerıyım.ilk girişimde onların desteğiyle kazandım.aradan 4-5 yıl geçmesıne ragmen kafama birşeyler takıldığında meslekı veya dışı onlar destekçidir.yönetıcılerden biri denetçi smmm diğeride smmm.ayrıca birçok smmm ve stajer arkadaş var.kendı notları kendılerı hazırlıyorlar.ayrıca net üzerınden derslerı oluyor.ben çok faydasını gördüm 2009 da stajımı başlatmıştım.aradan geçen yılları düşününce emınım daha da uzmanlaşmışlardır alanlarında.ama hiç bişi kazanmak için yetrlı değil en önemli faktör rahmetli sabancının dediği gibi çalışmak çalışmak çalışmak ..
    Ayrıca Stonhand a hazırladığı maliyet notları için teşekkür ederım.çok faydasını gördüm yeterlilikte.

bende forumstajer ile staja başlatma sınavını ilk girişte 2010 mart sınavında kazanmıştım. Orada ki notların, forumun çok ama çok faydası oldu. Ama yeterlilik de nasıllar ona dair bir bilgim yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)