kamu işçi maaş

Like Tree2Beğeni

Konu: Forumstajer Hakkında Bilgisi Olan ?

Forumstajer Hakkında Bilgisi Olan ?

forumstajer hakkında bilgisi olan yada sınavı bu forum sayesinde kazanan var mı aranızda?? ben ya bu siteye üye olacağım yada **** nın kaynaklarından çalışacağım ama kararsız kaldım, yardımcı olabilir misiniz...

Ynt: Forumstajer hakkında bilgisi olan??

Bu iş bildiğiniz büyük bir sektöre dönüştü yok cd satan yok kurs veren şimdide siteler çıkmış adamların üyelik bedeli 100 TL neye istinaden canlı ders veriyoruz demişler hocaları kim konusunda uzmanmıdır nedir kimdir heleki başlangıç için böyleyse yeterlilik için artık ne isterler
    En son bizdemi bir kurs açsak ne yapsak stonhandin yeterlilik kursu kayıt ücreti bi yarım döner birde çiğköfte dürüm al yanındada büyük boy bi kutu ayran yeter yahu şu halimle bile birini 3 hafta çalıştırsam yeterlilik dahil geçmeyeceği ders olmaz ;D ;D
    Sitede bir sürü bedava kaynak var siz onlara biraz çalışın olmazsa kaynak arayışına gidin bizim forum sınavlar konusunda kaynakta yeterde artar bile.
    nurbanu bunu beğendi.

Alıntı stonhand Nickli Üyeden Alıntı
    Bu iş bildiğiniz büyük bir sektöre dönüştü yok cd satan yok kurs veren şimdide siteler çıkmış adamların üyelik bedeli 100 TL neye istinaden canlı ders veriyoruz demişler hocaları kim konusunda uzmanmıdır nedir kimdir heleki başlangıç için böyleyse yeterlilik için artık ne isterler
    En son bizdemi bir kurs açsak ne yapsak stonhandin yeterlilik kursu kayıt ücreti bi yarım döner birde çiğköfte dürüm al yanındada büyük boy bi kutu ayran yeter yahu şu halimle bile birini 3 hafta çalıştırsam yeterlilik dahil geçmeyeceği ders olmaz ;D ;D
    Sitede bir sürü bedava kaynak var siz onlara biraz çalışın olmazsa kaynak arayışına gidin bizim forum sınavlar konusunda kaynakta yeterde artar bile.
    Ne günlerdi be üstad . Finansal bir taraftan denetim bir taraftan. Sağol yeterlilikte çok faydanı gördük.
    Sayın miniminibon forumda çok çok fazlasıyla bedava kaynak var. Aslında en önemlisi dayanışma yardımlaşma var. Siz elinizdeki kaynakları paylaşırsınız diğer forumdaş kendi elindeki kaynakları paylaşı bu şekilde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.
    Tek yapmanız gereken siteyi mümkün olduğunca takip etmenizdir. Geriside gayretinizle gelecektir.
    Başarılar.
    Soner KOCACI

teşekkürler cevaplarınız için... haklısınız..

Estağfurullah Soner Üstat biz hepimiz birbirimize faydalı olduk inşallah geriden gelenlerde aynı paylaşımları devam ettirirler, arada da şaka maka Palayla ne uğraştık be, vallahi adam ömrümüzden yedi ama işin terside adamın sayesinde finansalda kullanmadığımız hesap girmediğimiz kayıt kalmadı vallahi arkamıza bakınca gerçektende ne günlermiş be diyor insan şimdiki dertlerimize bakınca ozaman hayatımızın merkezinde olan sınav derdi şu an devede kulak kalıyor.
    Bu site bize çok şey öğretti çok güzel ve çok iyi arkadaşlıklar kazandırdı inşallah şuan stajer olan arkadaşlarada kazandırır yeterki paylaşmayı bilelim.

Bir yandan tahvil çıkart bir yandan reeskont hesapla diğer taraftan hesap isimlerini düzgün yaz sayfa düzeni iyi olmalı vs.vs. Ama yakalayamadığımız tek hesap 493 Tesise Katılma Payları idi. Benle birlikte bir çok üstadla beraber öğrenmiştik bu hesabın varlığını .
    Evet geriye dönüp baktığımızda şu ana göre gerçekten devede kulak kalıyor.
    Soner KOCACI

staonhold üstadım . sen ders ver valla.
    siteden sizin notlarınızı almıştım maliyet muhasebesi için. emeğinize sağlık. süper anlatmışsınız. dershaneye gitmedim ama anlatımınız dershane gibi. inşlalah temmuz da geçerim sınavı da.. ayrıca tekrar teşekkür etme fırsatı bulurum.
    peki acaba analiz de var mı sizde. sizin sade ve dikkat çeken noktları vurguladığınız şekilde.
    o da laızm bana

Sn nurbanu , zamanında malum dersanelerin çokda birşeye yaramayan sözde kitap setlerine binbir zorlukla kazandığımız 250-300 TL gibi rakamları haybeden kaptırınca, kendimce insanlara yararlı olsun diye çalışma seti gibi birşey yapmak istemiştim ancak bizim dönemdeki sürmen faciası nedeniyle zamanım ancak finansalla, maliyeti yetiştirebilmeme yetti.
    Finansal analizle alakalı çok araştırdım ancak elimde bir not yok tek hatırladığım analizden bu forumdan hatta bu notları yazma nedenimde olan bir arkadaşın notları sayesinde geçmiştim. Forumdan araştırıp bulabilirseniz 7-8 sayfalık ufacık bir not vardı ama anlatımı çok güzel ve açıklayıcı olduğundan çok faydasını görmüştüm.
    Bugün bile yazdığım notların bir işe yaraması benim için çok çok sevindirici bir şey heleki maliyet gibi dersanelerin para bastığı bir dersten benim notlarla geçen varsa demekki yaptığım iş amacına ulaşmış demektir.
    Haydi kalın sağlıcakla.

Sn nurbanu , zamanında malum dersanelerin çokda birşeye yaramayan sözde kitap setlerine binbir zorlukla kazandığımız 250-300 TL gibi rakamları haybeden kaptırınca, kendimce insanlara yararlı olsun diye çalışma seti gibi birşey yapmak istemiştim ancak bizim dönemdeki sürmen faciası nedeniyle zamanım ancak finansalla, maliyeti yetiştirebilmeme yetti.
    Finansal analizle alakalı çok araştırdım ancak elimde bir not yok tek hatırladığım analizden bu forumdan hatta bu notları yazma nedenimde olan bir arkadaşın notları sayesinde geçmiştim. Forumdan araştırıp bulabilirseniz 7-8 sayfalık ufacık bir not vardı ama anlatımı çok güzel ve açıklayıcı olduğundan çok faydasını görmüştüm.
    Bugün bile yazdığım notların bir işe yaraması benim için çok çok sevindirici bir şey heleki maliyet gibi dersanelerin para bastığı bir dersten benim notlarla geçen varsa demekki yaptığım iş amacına ulaşmış demektir.
    Haydi kalın sağlıcakla.
    ben ders çalışma fırsatı olmadığından he döenm 1-2 dersseçip sırayla geçeyim tesmere boşa para vermeyeyim diyenlerdenim:)
    maliyete ilk kez çalışıyorum. siizn notlar oılmsa hevesim kırılacka ben bu işe yapamam diye gidip dershneye para verecektim. şimdi en azından çalışırsam yaparım diyebiliyorum. ta bi ki bu dönem geçip yaşasın stonhold üstad diye bağırmak istiyorum...
    analiz de de o notları acil bulursam süper olacak. 1 haftam var çalışırsam yaparım. allahın izni ile diye düşünüyorum.
    allah razı olsun. yolunuz açık olsun. emeğinzie sağlık

Dikkate almadığnız bir noktar var. Bazı dönemlerde bazı derslerden çok kolay soruyorlar. Eğerki her dönem 2 ders seçerseniz bunları kaçırma ihtimaliniz var.
    Mali analiz de çıkmış dönem sorularına çalışırsanız faydası olabilir.
    Soner KOCACI

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)