kamu işçi maaş

Like Tree8Beğeni

Konu: 2012 Temmuz Sonuçları

denemek te fayda vaar

Alıntı gulcins Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar. Başarılı olan meslektaşlarımı tebrik ederim. Ruhsatınız hayırlı olsun.
    7/4 yaptım. Hukuk 41, mali tablolar : 42. itiraz etmemi tavsiye edermisiniz. her iki ders içinde 55-60 ile geçerim diye düşünürken kaldım. itiraz etmek ne kadar işe yarar acaba
    mart döneminde ilk girişimdi ve o dönem anlayamadığım (analiz sınavında bu kez hesaplama ve yorum puanlarını verdiklerinden daha net anlaşıldı, yoruma önem veriyorlar istediğin kadar hesapla) şekilde denetim ve analiz.den 40 ile kaldım. özellikle analiz dersini sınavdan sonra averaj dersi olarak düşünüyordum, hesaplamalar tamamen doğru yorumu çok uzun tutmamıştım. ikisine de itiraz ettim tek 1 puan dahi aşağı veya yukarı yönlü değişmedi. itiraz sonuçlarını açıkladıkları gün zaten komediydi. kopyala yapıştır yapıp gönderdiler. değişenler de oldu ayrı tabi. ancak mart döneminde finansal muhasebe ve maliyet.e itiraz edip geçen arkadaşlarım oldu 35 ve 40 notları ile bilginiz olsun. analiz artık yoruma bakıyor çok net belli oldu son sınavda. kağıdı full doldurmama ve ayrıntılı açıklamama rağmen 61 alabildim bana göre minimum 90ı vardı, ne istiyorlar daha anlamış değilim. denetim.in ise bana göre bu dönem verdikleri puanlar çok boldu. ilk iki soru biraz eksiği vardı, 3.soruyu sırasız bildiklerim ve mantıklı cümlelerle destekledim. 4.soru yayınlanan cevabın kopyala yapıştırıydı 90 vermişler ama 70-80 gibi beklesemde 50 yetiyordu.

çok uzattım daha da uzatmadan şahsi fikrim kesinlikle itiraz edin derim. itiraz edip acaba hedef alırlar mı şeklinde düşünmeyin, notlarınız da sınıra yakın, değiştirebilirler ki inş. 50.ye tamamlarlar.
    kurtuldum çok şükür, darısı herkesin başına. bu dönem biraz maliyet.e takmışlar sanırım ama yine şahsi fikrim sorular yapılabilir düzeyde ve ağır değildi diğer sınavlara göre ki bana göre bu dönemin sorularına bakarak en sıkıntılı iki dersine (analiz-denetim) girmeme rağmen. kazanınca söylemesi kolay diyebilirsiniz ama bunları çok objektif ve samimi söylüyorum.

herkese başarılar, bol şans, allah yardımcınız olsun..

bluedays arkadaşım denetimi nasıl çalıştın acaba??

tek hukuk 38

Alıntı antalyamuhasebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bluedays arkadaşım denetimi nasıl çalıştın acaba??
    ASMMMO'da satılan 4-5 yazarı olan Muhasebe Denetimi isimli kitabı aldım. Bu kitabı baştan sona okudum.
    Daha sonra son 5 yılın denetim soru ve cevaplarını özetledim. Okuduğum bilgilerle birleştirdim.
    Elimde bi döküman oluştu. Bu dökümandan çalıştım. Son 2 soru çalıştığımız dersle, kitapla, konuyla alakalı değildi.
    Resmen yorum soruldu. Neticede 85 aldım.
    Demekki iyi yorumladım.

arkadaşlar bende tüm derslerden geçtim ama ortalamam tutmadı acaba ortalama yükseltmeye hangi derslerden girelim çok teşekürler...

Alıntı yel1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende tüm derslerden geçtim ama ortalamam tutmadı acaba ortalama yükseltmeye hangi derslerden girelim çok teşekürler...
    temmuz 2013 te giricem sınava ben ama tavsiyem; temel hukuktan yükseltmen yönünde olur.

Alıntı yel1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meslek hukukunu tavsiye ederim.

Alıntı VATANSEVER16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meslek hukukunu tavsiye ederim.
    Bende aralıkta Meslek hukukundan ortalama yükseltmeye gireceğim. Bu arada Hukuk ve Vergi hukukundan da gireceğim. Sabah Tesmeri aradım Yeni TTK ve Borçlar Hukukundan sorumluymuşuz. Aralıkta sınava gireceklerin dikkatine...

Hukuktan 70 lik kağıt verdim, 52 ile geçtim... Hukuka dikkat edin arkadaşlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)