kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni

Konu: Logo GO İle İlgili

Logo GO İle İlgili

arkadaşlar başka bir firmada işe başladım logo go kullanıyorlar. kdv muhtasar beyanname geçici kdv iki yapamıyorum. kdv beyanı dediğimde dizayn boş geliyor. ne yapılması lazım programı o modülünü kullanan varmı acaba

valla kardeşim o programı bende kullanıyorum az kaldı başka programa geçeceğiz allah yardımcın olsun demekten başka yardımcı olabileceğim bir konu yok maalesef

yok kardeşim ben de go kullanıyorum.
    neden çıkmıyor dersem kırkbin tane şey anlatıyor servis.
    manuel , raPORLARI ALIYORUM.fatura modulundan
    satış faturası alış faturası bir de orada kdv raporu var: sonra mizan la karşılaştırıp .veriyorum yani.
    buna da şükür tabi diyorum.
    daha önce ne kullanıyordun ?

nur arkadaş daha önce muhasebe bürosundaydım zirve kullanıyordum. en son 5 yıl önce şirkketteydim ordada eta esküel kullandım. etada uğraşlar sonucu raporu alıyordum kdv leri programdan gönderiyordum. logo tamamiyle sıkıntı bir program burda apışa kaldım. zirve çok güzel ve basit herşeyi programdan yapıyorsun.

nur kardeş kdv raporunu nerden alıyorsun ben bulamadımda. mali tablolar diye bir bölüm var orda kdv muhtasar geçici yazıyor ama orayı tıkladığımda boş beyaz ekran geliyor

türkiyenin en çok satan ve en büyük bilişim firmaları arasında yer alan firmada logo. nasıl oluyorsa bu anlamadım bir türlü
    nurbanu bunu beğendi.

Go da nasıldı unuttum.Logo go şu anda desteklenmiyor yerine go plus var.Biz go plus kullanıyoruz.Orada Ebeyanname adı altında ayrıca bir modul var.
    B formlarını ordan rahatlıkla yaparken,kdv muhtasar ve geçicileri yapamıyorum.Bir takım parametreler girmek gerekiyor.Açıkçası çokta uğraşmadım karışık geldi biraz.Logo nun özellikle ön muhasebede iyi olduğunu söyleyebilirim.Ayrıca entegrasyonuda iyi.Form tasarımlarını rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
    Birde muhasebe kullandığımız mali müşavir paketleri ile karşılaştırmamak gerekir bu tür ticari paketleri.Muhtemelen logonun mali müşavir paketi vardır ve onu kullanan için kdv muhtasar beyannamesini programdan yapmak sıkıntı olmayacaktır.Ama ticari programın yapacağı işleride müşavir paketten beklememek lazım.
    Diye düşünüyorum...
    Hasretim nazlıdır...

Alıntı doneri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nur arkadaş daha önce muhasebe bürosundaydım zirve kullanıyordum. en son 5 yıl önce şirkketteydim ordada eta esküel kullandım. etada uğraşlar sonucu raporu alıyordum kdv leri programdan gönderiyordum. logo tamamiyle sıkıntı bir program burda apışa kaldım. zirve çok güzel ve basit herşeyi programdan yapıyorsun.
    eğer fatura modülünü kullanıyorsan, yaNİ FATURALRI FATURA MODULÜNDEN İŞLEYİP ENTEGRE EDİYORSAN.
    FATRUA MODUÜLÜNDE -dökümler diye bir sekme var oradan açınca kdv raporunu -aliş-satış faturarlı raporunu görebilirisn.
    tarih aralığı vererek isteidğin bilgiye ulaşabilirisn.

Bende yıllardır logo go şimdide tiger kullanıyorum Malesef logo da öle beyanname falan hazırlayamazsın . Boşuna uraşma hazırlasan da e beyannameye yükleyemezsin.Çünki sürekli e beyan güncelleniyor senin proğram eski kaldığı için yollayamıyorsun.

Hadi logo büyük bir hızla BDP güncellendiğinde kendide güncelledi diyelim.Bu seferde Logo ürünlerini güncellemek için bilmem kaç gb lık zipli dosyayı indirieceksin hepsini klasöre çıkaracaksın sonra tüm programa yükleyeceksin.Ha bu arada lem paketin varsa tabi.Paket yoksa yılda bir defa güncelleme yapma hakkın var.
    Logonun bu özelliğini anlayamadım gitti.Güncelleme yaptığımızda neden tüm programı tekrar kurmak zorunda kalıyoruz.Sadece güncellenen ögelerin aktarılması sağlanamaz mı?
    Birşey daha ben de yıllardır logo kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim bana çok pratik geliyor bu eksiklikleride başka şekilde telafi ediyor diye düşünüyorum.
    Hasretim nazlıdır...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)