kamu işçi maaş

Like Tree1Beğeni

Konu: Sınav Giriş Belgesini Alan Var mı ?

Exclamation Sınav Giriş Belgesini Alan Var mı ?

1-2 aralıkta olacak yeterlilik sınavına giriş belgesini teosta gören var mı, ne zaman alabiliriz acaba?

sınava giriş belgesi yayınlanmadı. sınava iki gün kala veriyorlar. vermezler daha bekleme yani...

benimki de daha yayınlanmadı.

1- 2 Aralık 2012 SMMM Sınavı ve 1 Aralık 2012 ABC Grubu Sınav Giriş Belgeleri 28.11.2012 günü saat 17.00'da http:// teosweb.tesmer.org.tr adresinde açıklanacaktır

arkadaşlar benım bi kaç sorum var.şimdi sınava cep telefonu , ders notu getirmek yasak deniyor , ben ankara da girecem sınava ve ankara da yaşamıyorum nasıl olacak yada mesela denetim den cıktıktan sonra diğer derse çalısamayacak mıyım yani? bide hesap makinesi pazar günkü derslerde serbest mi ? diğer derslerde hesap makinelik bi durum var mı?

cep telefonu serbest. sadece sınava girerken ya sessize al yada kapat.

ders notlarını bir çantada getir. sınav başlayana kadar okuyabilirsin. gözetmen uyarı yapıyor ders notlarını kaldırın diye. uyarıyı duyunca notları kaldırırsın.

sınav salonuna girerken arama üst araması yok.

Alıntı rkrlmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benım bi kaç sorum var.şimdi sınava cep telefonu , ders notu getirmek yasak deniyor , ben ankara da girecem sınava ve ankara da yaşamıyorum nasıl olacak yada mesela denetim den cıktıktan sonra diğer derse çalısamayacak mıyım yani? bide hesap makinesi pazar günkü derslerde serbest mi ? diğer derslerde hesap makinelik bi durum var mı?
    Üniversitede sınavlara nasıl giriliyorsa aynı şekilde giriliyor,

Yapabiliyorsan kopya bile çekersin,

başında iki görevli var onlarda zaten aralarında sohbet ediyor arada bir kim ne yapıyor diye bakıyorlar. bazıları sohbet etmiyor sürekli bakıyor,

Hesap makinası serbest,

Ben yanımda 5-6 kalem 2 silgiyi orta boy bir ilk okul kalemliğine koyarak getirdim, kimsede bunun içinde ne var diye bakmadı,

içine kopya yazsam gelsem kimse görmeyecekmiş, çok rahatda kopya çekilebilecekmiş.

iki hesap makinası vardı, birisi yanımda birisi kalemliğin içinde, ikinci makina hafızalı bir makina olsa içine istediğini yaz getir.

Sınavda çok fazla güvenlik açığı var, en başta sınavdan 30 dk önce sınav salon kapılarının açılıp içeris girilmesi çok saçma, ben yarım saatte elimdeki notların hepsini sıranın üzerine geçiririm.
    aslı4143 bunu beğendi.

Alıntı kara_eylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üniversitede sınavlara nasıl giriliyorsa aynı şekilde giriliyor,

Yapabiliyorsan kopya bile çekersin,

başında iki görevli var onlarda zaten aralarında sohbet ediyor arada bir kim ne yapıyor diye bakıyorlar. bazıları sohbet etmiyor sürekli bakıyor,

Hesap makinası serbest,

Ben yanımda 5-6 kalem 2 silgiyi orta boy bir ilk okul kalemliğine koyarak getirdim, kimsede bunun içinde ne var diye bakmadı,

içine kopya yazsam gelsem kimse görmeyecekmiş, çok rahatda kopya çekilebilecekmiş.

iki hesap makinası vardı, birisi yanımda birisi kalemliğin içinde, ikinci makina hafızalı bir makina olsa içine istediğini yaz getir.

Sınavda çok fazla güvenlik açığı var, en başta sınavdan 30 dk önce sınav salon kapılarının açılıp içeris girilmesi çok saçma, ben yarım saatte elimdeki notların hepsini sıranın üzerine geçiririm.
    hafızalı makina nerede satılıyo

aslı databank olan hesap makineleri hafızalıdır. ama deneme bence yakalanırsan sınavın iptal artı bir yılda sınava alınmazsın.
    boşverin kopyayı filan. çalışın gerisi allahın takdiridir.

1- 2 Aralık 2012 SMMM Sınavı ve 1 Aralık 2012 ABC Grubu Sınav Giriş Belgeleri 29.11.2012 günü saat 10.00'da http:// teosweb.tesmer.org.tr adresinde açıklanacaktır.

çok komikler ya... altı üstü giriş belgesi ya. onda bile işi geciktirmeyi başardılar. Yumurta kapıya dayansın düşünürüz mantığı hala devam ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)