kamu işçi maaş

Konu: Staj Dosyası Eksik Evrak

Staj Dosyası Eksik Evrak

arkadaşlar staj dosyasında eksik evrağı olan varmı
    mesela serbest meslek makbuzu eksik olursa staj uzarmı

başından geçen arkadaş varmı

malasef uzar. sözleşme olması lazım ve sözleşmedeki rakamı tamamlayacak kadar serbest meslek makbuzu olması lazım.

Peki sözleşme tutarından fazla fatura kesilmişse bir sıkıntı doğar mı ? Fark 500 TL yaklaşık

Böyle birşeyden dolayı sizin mağdur olabiliceğinizi düşünmüyorum, siz odayla veya tesmerle görüştünüzmü? Kaldı ki bu sizin sorumluluğunuzda değil, siz kalkıp makbuz kesemezsinizki?

Alıntı stajyeradayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle birşeyden dolayı sizin mağdur olabiliceğinizi düşünmüyorum, siz odayla veya tesmerle görüştünüzmü? Kaldı ki bu sizin sorumluluğunuzda değil, siz kalkıp makbuz kesemezsinizki?
    odayla görüştüm net bişey söylemediler bundan sonrakileri eksiksiz getir dediler ankarayı aradım uzar dedi telefona çıkan bi bayan kurula girer orda değerlendireceklermiş

birde benim çalıştığım firma battı ymmm de parasını alamadı yeminlimiz odaya dilekçe yazdı firma iflas ettiği için paramızı alamadığımızdan makbuz kesmedik ama hizmet vermeye devam ettik stajerde gözetimim altında staj görmüştür diye dilekçe yazdı

bakalım bekliyoruz başından geçin varsa bilgi verse çok güzel olacak

Alıntı issademirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    odayla görüştüm net bişey söylemediler bundan sonrakileri eksiksiz getir dediler ankarayı aradım uzar dedi telefona çıkan bi bayan kurula girer orda değerlendireceklermiş

birde benim çalıştığım firma battı ymmm de parasını alamadı yeminlimiz odaya dilekçe yazdı firma iflas ettiği için paramızı alamadığımızdan makbuz kesmedik ama hizmet vermeye devam ettik stajerde gözetimim altında staj görmüştür diye dilekçe yazdı

bakalım bekliyoruz başından geçin varsa bilgi verse çok güzel olacak

Bugün tekrar konuştum odayla.Meslek mensubundan yazı alacaklarmış..Kurula girecek ve değerelnedireceklermiş..Mart 2013 sınava gireceğim Nasıl psikoloji durumu

Sayın issademirel bana kalırsa burda tek suçsuz olan sizsiniz. SSK günleriniz tam ise ben herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum açıkçası. Bence kaygılanmanıza gerek yok, çünkü sorumluluk burda sizin değil diye düşünüyorum...

Alıntı stajyeradayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın issademirel bana kalırsa burda tek suçsuz olan sizsiniz. SSK günleriniz tam ise ben herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyorum açıkçası. Bence kaygılanmanıza gerek yok, çünkü sorumluluk burda sizin değil diye düşünüyorum...
    AMA ANKARAYI ARADIM
    orda bi bayan çıktı uzar dedi görüşebileceğim yetkili varmı dedim dosyanız kurula girer orda karar verirler dedi
    yani net bişey yok inşallah uzamaz

Alıntı issademirel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AMA ANKARAYI ARADIM
    orda bi bayan çıktı uzar dedi görüşebileceğim yetkili varmı dedim dosyanız kurula girer orda karar verirler dedi
    yani net bişey yok inşallah uzamaz
    Slm dosyanızla ilgili son durum nedir acaba? Benim de benzer bir sorunum var haziran sınavına gireceğim ama stajım uzar mı diye endişeleniyorum.Ankara'dan bende net yanıt alamadım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)