kamu işçi maaş

Konu: Yeterlilik Sınavı Hakkında Yardım

Yeterlilik Sınavı Hakkında Yardım

Değerli Arkadaşlar,
    Zorlu Bir Stajın Sonuna Nihayet Gelmek Üzereyim. 2 Ayım Kaldı. Kısmetse Kasım Yeterliliğe Gireceğim. Lakin Evlilik, Çocuk, İş Derken Hayat Geçiverdi.
    Kayseride Oda Kursu Var. Ona Katılacam. Lakin Günde 12 Saati Bulan İş Hayatı Yorgun Bıraktığı Gibi, Kurs Olsa Bile Gitmene Neredeyse Fırsat Veremiyor. Birde Benim Askerlik Sorunu Var. Aralıktada Kısmetse Askerim.
    Arada Askerlik Olduğu İçin Kendimi Fazla Kasmadan Yeterliliği Vermeyi Düşünüyorum.

Sizce Kasım Sınavı İçin Hangi Derslere Çalışıp Sınava Hazırlanayım?
    Benim için En Uygun Olacak Kaynak Tavsiyeleriniz Nelerdir?
    Elimde 2x707 **** Soru Kitabı Var, Ek Ne Çalışıp Çözeyim?
    ****nın Kursuna Gidip Düzenli Not Tutan Bir Arkadaşımız Notlarını Verebilir mi ?(Dİlerse Ücret Ödeyebilirim)
    Elinde Konu Anlatımlı Güncel Kitabı Olan Bir Arkadaşım Kitabını Verebilir mi? (Ücret Ödeyebilirim)

Arkadaşlar Fikirleriniz Önerileriniz Benim İçin Çok Değerlidir. Maalesef Herkes Ankara İzmir İstanbul Da Yaşamıyor. Yani Ben Ve Benim Gibi İmkanı Kısıtlı Olan Yerlerde Yaşayanlar Kalkıp İyi Bir Kurs İçin Büyük Şehirlere de Gidemiyor. Tek Çaremiz İnternet ve İmkanları İyi Olan Arkadaşların İmkanalrını ve Tecrübelerini ve Kaynaklarını Bizimle Paylaşmasıdır.

Bu Konudaki Duyarlılığınız ve Yardımınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

Ayrıca Yeterlilik Sınavına Girecek Arkadaşlara Şimdiden başarılar Dilerim. İnşallah Emeklerinin Karşılığını fazlasıyla Alırlar.
    Saygılarımla

Merhaba, nevşehirde yaşayan biri olarak, ****nın kitaplarına, beyanname düzenleme rehberi, özel smmm kitaplarına,geçmiş yıl sorularını çözdüm, ilk girişte 4ünden, sonra l, sonra 2dersi verip Allaha şükür geçtim, zaman sorunu olduğu için azçalışabilsemde çok şükür oldu, kursa gerek yok, normal çalışın yeterli.

**** 707 soruda güzel. onada bakabilirsiniz. benm ilk girişim ancak yinede memnun kaldım o kitaptan.

Alıntı manowar1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, nevşehirde yaşayan biri olarak, ****nın kitaplarına, beyanname düzenleme rehberi, özel smmm kitaplarına,geçmiş yıl sorularını çözdüm, ilk girişte 4ünden, sonra l, sonra 2dersi verip Allaha şükür geçtim, zaman sorunu olduğu için azçalışabilsemde çok şükür oldu, kursa gerek yok, normal çalışın yeterli.
    Sayın Mamowar1980,
    İlk Hangi Dersleri Verdiniz,
    Bende Aynı Yöntemi Düşünüyorum, Kasımda 3-4 Der Vermek, Martta Bir Kaç Ders Kalanıda Haziranda Vermeyi,
    Aralıkta Askerim Kısmetse, Bu Sebeple Acelem Yok, Lakin Askerde Pek Çalışmna İmkanım Olmayacağını Düşündüğüm İçin 4 Tanesini Kasım Sınavında Vermem lazım. Sizce Hangi Derslerden Gireyim.
    Birde Kitaplarınız ve Varsa Benzer Dökümanlarınız Güncelse Verebilirmisiniz. Ücreti Karşılığı Alabilirim

Saygılarımla

Alıntı canan_ieu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    **** 707 soruda güzel. onada bakabilirsiniz. benm ilk girişim ancak yinede memnun kaldım o kitaptan.
    Sayın canan_ieu 2x707 Aldım. Ama Hangi Derslere Çalışayım Diye Kararsız Kaldım. Kitap Çok Övülmüş. Zamanla Kitabın Bendeki İzdüşümünü Göreceğim. İnşallah Benim İçin Faydalı Olur.
    Saygılarımla

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)