kamu işçi maaş

Like Tree4Beğeni

Konu: TEOS'unuzda Bir Gariplik Var mı ?

TEOS'unuzda Bir Gariplik Var mı ?

Arkadaşlar bugün teosuma baktım sınav sonuçları görüntüleme ekranında (m1,m2,m3 diye yan yana yazan ekranı kastediyorum.) bazı derslerimin altın da ki "Başvurdu" yazısı yok bazı derslerimin altın da duruyor, düne kadar hepsinin altında "Başvurdu" yazıyordu neden böyle olabilir...
    Teşekkürler...

Alıntı stajyeradayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün teosuma baktım sınav sonuçları görüntüleme ekranında (m1,m2,m3 diye yan yana yazan ekranı kastediyorum.) bazı derslerimin altın da ki "Başvurdu" yazısı yok bazı derslerimin altın da duruyor, düne kadar hepsinin altında "Başvurdu" yazıyordu neden böyle olabilir...
    Teşekkürler...
    Notları girilen dersler de Başvurdu yazısı siliniyor maliyet analiz hukuk girilmiş sanırım...

İstermisiniz erken açıklasınlar

Teos'da sorun var. Bende staj dosyası açtıracağım. Teos üzerinden ödeme yapmak istiyorum ama başvuru dönemi olmasına rağmen para yükleme yönetimi ve ilk başvuru sayfası kapalı. Sadece kişisel bilgiler ve ana sayfa linki görünüyor.

Alıntı ferhat35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teos'da sorun var. Bende staj dosyası açtıracağım. Teos üzerinden ödeme yapmak istiyorum ama başvuru dönemi olmasına rağmen para yükleme yönetimi ve ilk başvuru sayfası kapalı. Sadece kişisel bilgiler ve ana sayfa linki görünüyor.

Yeterlilik için bir sorun yok sadece denetim kalmış onuda girerlerse erken açıklıyacaklar galiba.Belki bakarsınız bu cuma açıklanır

Alıntı betul77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeterlilik için bir sorun yok sadece denetim kalmış onuda girerlerse erken açıklıyacaklar galiba.Belki bakarsınız bu cuma açıklanır
    Allah o günleride nasip etsin Betülk hanım 'da ben yeni dosya açtırıyorum. Staja başlatma sınavı için

Sabah tesmeri aradım. Sistemde onarım yapıldığını söylüyorlar. Bugün 5'den sonra düzelirmiş ancak.

Alıntı ferhat35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah o günleride nasip etsin Betülk hanım 'da ben yeni dosya açtırıyorum. Staja başlatma sınavı için

Sabah tesmeri aradım. Sistemde onarım yapıldığını söylüyorlar. Bugün 5'den sonra düzelirmiş ancak.
    Allah yardımcınız olsun sınavı kazandıktan sonra staj su gibi akıp geçer umarım zaman kaybınız olmadan kısa zaman da kazanırsınız.Zor bir maraton staj başlatma sınavı staj süresi sonra yeterlilik anlıyacağınız hem maddi hemde zaman olarak uzun bir yolculuk birde benim gibi dosya yakarsanız daha da zor oluyor.Çok kez vazgeçtim mali müşavir olmayacağım dediğim zamanlar oldu ama şimdi sınavlara giriyorum 2 sınava girdim daha 5 ders var.

Allah yardımcınız olsun sınavı kazandıktan sonra staj su gibi akıp geçer umarım zaman kaybınız olmadan kısa zaman da kazanırsınız.Zor bir maraton staj başlatma sınavı staj süresi sonra yeterlilik anlıyacağınız hem maddi hemde zaman olarak uzun bir yolculuk birde benim gibi dosya yakarsanız daha da zor oluyor.Çok kez vazgeçtim mali müşavir olmayacağım dediğim zamanlar oldu ama şimdi sınavlara giriyorum 2 sınava girdim daha 5 ders var.
    5 senedir meslekteyim. Bende bu tempodan sonra yok smmm olmam diyordum. Ama son zamanlarda ilk günlerin heyecanı başladı sanki. Sevmeye başladım ve smmm olmam derken tükürdüğümü yaladım. Şimdi de staja başlatma sınavını ilk seferde vereceğim diyorum. İnşallah mahcup olmayız. Dualarınız için çok teşekkürler Allah sizlerede yardımcı olsun. Ben asıl yeterlilikten korkuyorum. Test usulü sınav gözümü korkutmuyor

Sn Betül Hanım denetimi de girmişlermi acaba bilgilendirmeniz mümkünse sevinirim. Benim o ders yok çünkü...

Denetim halen duruyor sık sık bakarım.Bende finansal muhasebeyle meslek hukuku yok.Şimdilik bu üç ders dışında girmişler.
    Galiba bu cumaya kadar açıklanacak hayırlısı olsun kalp atışlarım hızlandı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)