kamu işçi maaş

Konu: e -Use Hakkında ...

e -Use Hakkında ...

arkadaşlar nasip olursa 1 Mayıs/2006 da Smmm Stajım başlıyor.Fakat e - use cd leri için nereye ve ne zaman müracaat edeceğim tam bir bilgi edinemedim.yardımlarınızı bekliyorum.ne zamana kadar müracat edeceğim ve 1 ağustosda da nasipse asker olacağım bildiğim kadarıyla ilk cd ler ağustos içinde geliyormuş benim iş nasıl olacak müracaat edecekmiyim askere gidince cd gelecek mi ???

İYİ ÇALIŞMALAR..

Ogün Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ogün Güneş Guest

e -Use Hakkında ...

Resme tıklayın, gideceğniz sitede yine aynı resmin bulunduğu yeri okuyun.
    Askerlikle ilgili konu için önce Tesmerle görüşmenizde fayda var.

e -Use Hakkında ...

merhabalar, benim 2006/ocak döneminde stajım başladı. 2006/nisan ayında da 1. e use cd elime ulaştı ancak daha 1 tane derse ancak bakmışımdır. ve bugünde 2.cd elime ulaştı. dolayısıyla 1. cd yi bitirmeden 2. cd yi açmıyoruz. benim danışmak istediğim konu şudur, 1.cd şu tarihte bitecek,bitmek zorunda 2.cd şu tarihte bitecek,bitmek zorunda diye bir durum varmı? tesmerin netteki sayfasını inceledim ama tam açıklayıcı bilgiye ulaşamadım. kınuya vakıf arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim :P

selam ve saygılarımla,

Ogün Güneş Guest

e -Use Hakkında ...

http://www.tesmer.org.tr/e-use/hesapla.php

İlgili linkten kendi döneminizi ve mezuniyet durumunuzu seçin, karşınıza cd gönderim dönemleri çıkacak, bir sonraki cd nin gönderim dönemi gelmeden elinizdeki cd yi bitirmeniz gerekmekte.

e -Use Hakkında ...

sayın ogün güneş ilginize teşekkürler, peki elimizdeki cd yi diğer dönem geldiğinde bitiremediysek problem olurmu? örneğin 1.dönem 2006/nisan da 1.cd yi 2.dönem olan 2006/ağustosa kadar bitiremedim de 2006/ekimde bitirebildim. bunun sakıncaslı durumu var mı??

selam ve saygılarımla,

Ogün Güneş Guest

e -Use Hakkında ...

Tesmerle görüşmenizi öneririm.

e -Use Hakkında ...

bende ocak 2006 da staja başladım. ben bütün cd yi okudum. günecellemeyi yaptım. ama cd yi tekrar okumak istediğim için 2. cd y çalıştırmadım. sınav 2. cd le geliyor değilmi.?

2. cd ye ne zaman başlamamız lazımd?
    İLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR

Ogün Güneş Guest

e -Use Hakkında ...

CD gönderim dönemleri içi tıklayınızkarlınıza gelecek ekranda bir sonraki cd gönderim tarihine kadar elinizdeki cd yi bitirmeye çalışın, yani elinizdeki cd ye istediğiniz zaman başlayın ama bir sonraki cd nin gönderim tarihine kadar bitmesinde fayda var ayrıca; testler bir sonraki cd lerle birlikte gelmekte olup önceki cd nin içeriği ile ilgili sorular içermektedir.

e -Use Hakkında ...

sınavlarda zor mu sorular çıkıyor. sınavda başarı notu kaçtı. başarısız olursam nolacak?
    İLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELLEŞİR

Ogün Güneş Guest

e -Use Hakkında ...

Zorluk yada kolaylık kişiden kişiye değişir, yanlış hatırlamıyorsam başarı için 60 puan ve üstü almanız gerekmekte, eğer birinci denemede başarılı olamazsanız tekrar girebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)